Şimdi Ara

Evo 8 mi Subaru impreza 2.5 WRX STİ mi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
2.390
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • iki araçta canavardır. ama bunların temizini bulmak lazım. bazıları yürütmek vs zor demiş ama eğer hayallerini süslüyorsa gerçekleştir o hayallerini derim. subaruyu ve ralliyi çok severim. ehliyetim olmaması, araç kullanmayı bilmememe rağmen gc8 aldım. şu an çok güzel gidiyor her şey. araç eski model olmasına rağmen inanılmaz dikkat çekiyor. hızı da çok iyi. 300 hp civarında. hatta başımdan bir kaza geçti. tahminimce 4 çeker olmasından dolayı şarampole yuvarlanmaktan kurtuldum. evolarda aracın geçmişini iyi araştırmanı tavsiye ederim. bu araçlarla ilgili bilgi almak için techturkey, subaruclub sitelerine bakman daha faydalı olur bence
  • 1 lira yakar
  • quote:

Orijinalden alıntı: AFSNKS

Şöyle söyliyim böyle özel bir aracım olsa doğan görünümlü şahin hesabı bir üst kasanın çakması haline getirmem tamponu değiştirerek Evo 8 ve 06-07 sti neredeyse güç olarak aynı motora sahipler.10-15 nm daha fazla torka sahip Subaru.Performans olarak ayırt etmek saçma olur bu iki aracı sonuçta ufak meblağlar ile çok güzel güç artışlarına olumlu cevap verecek yapıdalar.Biraz para harcayarak sizin aracınızdan daha performanslı evo'yu veya subaru'yu ertesi gün mahvedebilirsiniz

Hm anladım

• quote:

Orijinalden alıntı: rambetiko

iki araçta canavardır. ama bunların temizini bulmak lazım. bazıları yürütmek vs zor demiş ama eğer hayallerini süslüyorsa gerçekleştir o hayallerini derim. subaruyu ve ralliyi çok severim. ehliyetim olmaması, araç kullanmayı bilmememe rağmen gc8 aldım. şu an çok güzel gidiyor her şey. araç eski model olmasına rağmen inanılmaz dikkat çekiyor. hızı da çok iyi. 300 hp civarında. hatta başımdan bir kaza geçti. tahminimce 4 çeker olmasından dolayı şarampole yuvarlanmaktan kurtuldum. evolarda aracın geçmişini iyi araştırmanı tavsiye ederim. bu araçlarla ilgili bilgi almak için techturkey, subaruclub sitelerine bakman daha faydalı olur bence

Hayal iste kardesm inşallah gerceklestire bilirim cok tıtız bırısıyım öyle hor kullanma gıbı bır amacım yok

• quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Bence ikisini de almayın.

Neden derseniz? Alacağınız bu araçlar 4*4 araçlar ve güçlü motor.Bu araçları tutmak kolay değildir yolda.Jettadan önce büyük motorlu bir araca geçin mesela Passat 2.0tdi ya da BMW 320D ya da 520D onları kullanın biraz derim.

Çünkü 1.6 arabdana bunlara geçmek yürek ister bence.

Birde tavsiye olarak bu paralara Çok temiz M5 bulunuyor arkadan itiş olduğu için yan vs. merakınız varsa daha yararlı olur.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-silverstone-e39-m5-borusan-cikisli-162776958/detay

Birde şey var.Bu araçları alırsanız özen isterler.Zaman isterler.Haftasonunuzu bu araçlara ayırabilecek misiniz?

Bu araçlar 10.000 km bakımı gibi değil aracı her zaman bakmak lazım en ufak şeyde bekletmeden yaptırmak gerekir.

Parası fazla hocam ya bu nasıl

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2003-bmw-m3-58.000km-164699159/detay

• ferjat22 F kullanıcısına yanıt
    Hocam bu dha pahalı 38.000 euro diyor.Yani 106.000 tl civarı oluyor.
  • Dostum bu araçlar hakkında çok teknik bilgin yok anlaşılan bende anlamam doğrusu. bu arabaların facebook sayfa ve grupları var oradakiler işinin ehlisi kitabını yazan tipler. iyice araştır derim sonradan başını taşlara vurma.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Wrx Sti tavsiye ederim.
  • Konuyu açan arkadaş sen başına bela arıyorsun bence

• Bence subaru. Adam epey ugrasmis ve ilanda guzelce aciklamis. Diger adam odun gibi ilan acmis insan bi detay verir. Sirf bu yuzden subaru.. Ancak okadar masraf edip neden satar adam anlamiyorum

• 1997 den beri araç kullanıyorum. 1998 den bu yana galiba, 2-3 ay hariç arabasız kalmadım. Hali hazırda Mazda'nın 265 beygirlik Mps modelini kullanıyorum.

Hakkını verebiliyor muyum, hayır. Bu araçlar sadece son hızı yüksek araçlar değiller, son hıza inanılmaz kısa sürede ulaşan araçlar. Diğer araçlar daha 100 km ye ulaşmaya çalışırken siz çoktan 150-160 km hızlara ulaşmış oluyorsunuz. Haliyle 120-130 gibi hızlar değil, 180-190 km hızlarda gitmeniz işten değil. Otobanda 255 km'ye çıktığım dahi oldu.

3-4 yıllık sürücülerin dahi almadan önce ince eleyip sık dokumaları gereken araçlar. 16 yıllık sürücü olmama rağmen ne kadar eksik olduğumu bu aracı alınca öğrendim.

• quote:

Neden derseniz? Alacağınız bu araçlar 4*4 araçlar ve güçlü motor.Bu araçları tutmak kolay değildir yolda.Jettadan önce büyük motorlu bir araca geçin mesela Passat 2.0tdi ya da BMW 320D ya da 520D onları kullanın biraz derim.

Birde tavsiye olarak bu paralara Çok temiz M5 bulunuyor arkadan itiş olduğu için yan vs. merakınız varsa daha yararlı olur.http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-sahibinden-silverstone-e39-m5-borusan-cikisli-162776958/detay

Birde şey var.Bu araçları alırsanız özen isterler.Zaman isterler.Haftasonunuzu bu araçlara ayırabilecek misiniz?

Bu araçlar 10.000 km bakımı gibi değil aracı her zaman bakmak lazım en ufak şeyde bekletmeden yaptırmak gerekir.

AZ 601 baya temiz bi araç. Zaten alpinestar dan kötü araç çıkmıyor :)
    Subaru konusuna gelecek olarak VDK 54 plakalı bir araç var sanırım ülkemizdeki en şekli şemali yerinde araçtır videolarına bir göz atın 300 KM hızlara rahatlıkla yaklaştığını göreceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zaga20 -- 3 Haziran 2014; 10:26:00 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Subaru artık çoğu yerde var
  • evo 8
  • ferjat22 F kullanıcısına yanıt
    Selamlar...

Araç tercihinizi size bırakıyorum fakat Samsunda ki galeriden uzak durun Her ne kadar alacağı aracı tüm uyarılarıma rağmen sanayi deki ustaya expertiz!!! yaptıran,aracın motorunun saat gibi tıkır tıkır çalıştığı söylenen ve sonradan aracın enjektörlerinde problem olduğunu fark eden mağdur şu an iş yerimde karşımda oturuyor...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ..NeyzeN.. -- 3 Haziran 2014; 10:42:00 >
  • quote:

Bence siz 4 çeker bir araç hiç kullanmamışsınız 4 ceker araçları yolda tutmak zor değil yoldan çizgisinden saptırmak zordur. 2 yıl STİ kullanmış biri olarak ben Subaru derim hız konusunda 2 side aynıdır. Hangisine daha çok para harcarsanız o daha hızlı gider ayrıca bence biraz bilgi sahibi olun bu araçlar hakkında linkteki subaru STİ değil gibi duruyor. WRX olma ihtimali yüksek çünkü 2006 2007 kasa STİ larda sis farı yok. STİ ile WRX arasında çok bir fark yokmuş gibi görünsede ciddi derecede fark vardır. Ayrıca turbosu çok büyük aşırı doldurulmuş bir araçtansa sadece motor içi güçlendirilmiş standart bir STİ sizi daha çok tatmin edecektir. Zaten yeterince güçlü bir araç. Subaru ile ilgili başka sorunuz olursa elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışırım.

• tabiki mavi wrx sti
  • Belli ki sizin binebileceğiniz araçlar değil bunlar. Bu arabalara binen tipler genelde hafta sonunlarını sanayide ustalarla çay içerek ve arabalarına bakım veya ayar yaptırarak geçiriyorlar. Ki sizin daha Evo turbo mu değil mi ondan bile haberiniz yok...
    6 senelik sürme deneyiminden kastını da merak ettim. Her liseden yeni mezun olan böyle bir arabaya binmek istiyor...
  • İkiside canlı bomba, biri 8 biri 9 yaşında. Ekmeğini yemiştir bunlar.
  • pardon anlıyorum zevk sizin para sizin fakat bu hız takıntısı neden? hangisi daha hızlı diye birkaç kere sormuşsunuz. yarışacaksanız umarım bunu bizlerede açık olan çoluk çocuk yolculuk ettiğimiz yollarda yapmazsınız. pistte yarışacksanız bilemem. yinede kazıklanmamanızı umarım.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.