Şimdi Ara

exbilgi sitesine yapılan ayıp lütfen destekleriniz beklerim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
577
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar exbilgiye yapılan ayıp sadece bir art niyet deil yüce yaradanımıza bile edilen küfürler var bunlara lütfen dur diyem böle bir oyun için yüce yaradanımıza ve o kutsal annelerimize neden küfür ediyorlar bölelerinin bu forumlarda tutlması hata bana katlın lütfen ve exbişgi ye destek

• quote:

Orijinalden alıntı: CmrHun

oranın burayla ne alakası var
  • quote:

ne diyon yahu?

sakin sakin anlat mümkünse ss koy

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Entropi Canavarı -- 10 Temmuz 2006; 0:07:53 >
  • quote:

Exbilgi koxp sitesi deil mi, koxpçulara hiçbir zmn destek vermem.
  • exbilgiden koxp yimi indiricez site çökmüş iyi olmuş acılmaz inşallah bidaha .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi minderbob -- 9 Temmuz 2006; 22:14:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

exbilgiden koxp yimi indiricez site çökmüş iyi olmuş acılmaz inşallah bidaha .
    forumda bir kaç kişi küfür etmiş falan filen exbilginin koxpunu kullanan baya vardı ama açıcaklarmış gene pek üstte tutmayalım bide isimsiz kardeş linki sil bence de açılınca raabet olmasın koxpa
  • quote:

Orijinalden alıntı: minderbob

exbilgiden koxp yimi indiricez site çökmüş iyi olmuş acılmaz inşallah bidaha .
    1000 türlü insan var hepsine nasıl dur diyeceksin...anca allaha havale edersin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kadir59

1000 türlü insan var hepsine nasıl dur diyeceksin...anca allaha havale edersin.

Alıntıları Göster
    Ayrıca orda admin belirtmiş kontrol edilmiyor diye.kontrol olmayan yerde herşey olur.Allah cezalarını verir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: C£nq

Ayrıca orda admin belirtmiş kontrol edilmiyor diye.kontrol olmayan yerde herşey olur.Allah cezalarını verir.

Alıntıları Göster
    Ordan alıntı yapıp 487584758 siteye link vermişler..

SİTE çöktüyse Hilaladam dead inş..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cenk

Ordan alıntı yapıp 487584758 siteye link vermişler..

SİTE çöktüyse Hilaladam dead inş..

Alıntıları Göster
    Ehuhee Adma Koxp Sitesine Destek İstio
  • quote:

Orijinalden alıntı: #KaRaBaSaN#

Alıntıları Göster
    quote:

Orjinalden alıntı: #KaRaBaSaN#

• quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

quote:

Alıntıları Göster
    yazık olmuş siteye walla ama koxp 1332 yi koyacaklmış forum kapalı olsa bile öle yazmışlar

• quote:

Orijinalden alıntı: seF[o]

quote:

Alıntıları Göster
    exbilgiye nie destek verelim lan şerefsiz orası koxp yapan yer beleş koxp biti diyemi destek verelim tamm allah küfür etmiştir o onların ayıbı ama sitenin çöküşü iyi olmuştur işallah yapamaz yine çöker sende koxpçusun dimi diemandie cyperdan tanbıyorum seni ! sende kulanıyodun ! senin gibillerinin burda işi yok

• quote:

Orijinalden alıntı: :ÇaRşI:

exbilgiye nie destek verelim lan şerefsiz orası koxp yapan yer beleş koxp biti diyemi destek verelim tamm allah küfür etmiştir o onların ayıbı ama sitenin çöküşü iyi olmuştur işallah yapamaz yine çöker sende koxpçusun dimi diemandie cyperdan tanbıyorum seni ! sende kulanıyodun ! senin gibillerinin burda işi yok

Alıntıları Göster
    arkadaşlar ben kxop için demedim site de ALLAH a küfür ediyorlardı hem çarşı sen bigbangsın sen cyperde hem cz koxp kullandın hemde npormal kxopdan tam 120 gün ban yedin

• quote:

Orijinalden alıntı: diemandie

arkadaşlar ben kxop için demedim site de ALLAH a küfür ediyorlardı hem çarşı sen bigbangsın sen cyperde hem cz koxp kullandın hemde npormal kxopdan tam 120 gün ban yedin

Alıntıları Göster
    çarşıyı banlasanız ii olur bana şahsi küfürler ediyor

• quote:

Orijinalden alıntı: diemandie

çarşıyı banlasanız ii olur bana şahsi küfürler ediyor

Alıntıları Göster
    sana şahsi küfür ettiğimi gösterirmisin ! şerefsizlerin sitesine destek veren kişi o da şerefsizdir ! tamm allaha küfür edilmiş onlarda şerefsiz ! senin kesinlikle koxp çıkmıcak diye korkun var ondan destek verelim dedin !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: :ÇaRşI:

sana şahsi küfür ettiğimi gösterirmisin ! şerefsizlerin sitesine destek veren kişi o da şerefsizdir ! tamm allaha küfür edilmiş onlarda şerefsiz ! senin kesinlikle koxp çıkmıcak diye korkun var ondan destek verelim dedin !!!

Alıntıları Göster

exbilgi.com koxp sitesidir bu işin arkasında K2NETWORK olabilir ancak kesini bişey demiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-43457567878756

exbilgi.com koxp sitesidir bu işin arkasında K2NETWORK olabilir ancak kesini bişey demiyorum

Alıntıları Göster
    oranın burayla ne alakası war ? daha dogru anlat lütfen... küfür orda wardır burda koxp mxp kullanan war mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LimonKolonyasi

oranın burayla ne alakası war ? daha dogru anlat lütfen... küfür orda wardır burda koxp mxp kullanan war mı?

Alıntıları Göster
    :çarşı:
    SANA DİYORUM SEN KOXP KULLANMADINMI?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.