Şimdi Ara

Excel in ayrı pencerelerde acılması

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.343
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Excel de iki farklı dosya acılınca farklı iki excel olarak acılıyor. Daha evvel Tek Excel de pencereler halinde geçiş yapılabiliyordu. her yeni açılan excel i yine aynı excel içinde nasıl açabilirim ?

• merhaba önce boşbir excel dosyası aç.araçlar menüsünden seçenekleri tıkla karşına çıkan pencereden<font color='red'>"Araç çubuğu'ndaki pencereler" </font id='red'>kısmının işaretini kaldır.böylelikle istediğin gibi olacaktır.
  • Excel 2000 ve ya Xp de oluyor denedim ama Office 97 Professional Pc ler var oda öyle bir seçenek yok. onu nasıl değiştirebilirim ?
  • Bildiğim kadarı ile office 97'de bu işlem olmuyor. Yani hep pencere içinde açılıyor.
  • üstad antivüs programını yükledikten sonra oluyor bu. Benim istediğim tek bir bencere de açılması. Her excel dosyasını tıklayınca ayrı bir ex excel olarak açılmaması
    Office i kurunca ve antivirüs programı olmayınca sorun yok.
    bir püf noktası var ama hala bulamadım
  • Win 98 ve 2000'de Office 97'nin ayrı pencerelerde açıldığını hiç görmedim. Xp + virus prog. kaynaklanan bir sorun olmasın. Şirkette W2000'de Norton yüklü ve problem yok. Pencereler normal..
  • Pc lerde kiminde 95 kiminde 98 var
    sorun işletim sisteminde değil. Antivirüs ne yapıyorda açılan excel dosya sı için ayrı bir pencere de açıyor onu bulabilirsem belki sorunu çözerim
    Office XP ve 2000 de mkalkan ın dediği yerden bunu açaıp kapatabiliyorsun ama Office 97 Pro da bu seçenek yok
  • selam soytarı nasılsın muhabeti böldüm ama kendine iyi bak :)
  • bölücüüüüüü :)
    sagol sende dostum. msn ye ekledim. görüşürüz.
    Ya şu excel konusunda yok mu bi bildiği olannn ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.