Şimdi Ara

Excel yarım ÖNEMLİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
940
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, Excel de tüm satır ve sütunlar seçerek satır ve sütundaki rakamsal değerleri soldan sağa büyükten küçüğe nasıl sıralayabiliyoruz ??
    menüden veri ile sadece tek sütün yada tek satır seçince oluyor ama tüm satır ve sütünları yapmanın yolunu bilen varsa yardımını bekliyorum

• örnek bir resim gönderebilirsen anlayabiliriz sorunu ve belki daha kolay yardımcı olabiliriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayca1989

örnek bir resim gönderebilirsen anlayabiliriz sorunu ve belki daha kolay yardımcı olabiliriz

Ayça hanım bir örnek resim ekliyorum
    bilgilerinizi paylaşıp yardımcı olmaya çalıştığınız için saolun
     Excel yarım ÖNEMLİ

• Burada resimde veriden sıralamayı seçiyorum, seçenekler kısmından soldan sağa diyorum, düzey olarak tüm satırları ekliyorum ama düzeylere göre sıralama yapıyor, yani önceliğe bakıyor ve sütünları değiştirmiyor, 60 ve 10 aynı sütundaysa, sıralama yaptığında da aynı sütunda oluyor, sizin tam olarak nasıl bir şey istediğinizi anlayamadım
     Excel yarım ÖNEMLİ

• ayca1989 kullanıcısına yanıt
    Tüm satır ve sütundaki hücrelerdeki sayıları soldan sağa küçükten büyüğe sıralama yapması ama ctrl a yaparak hepsini secerek tek defada yapabilme

bayagı ugrastım bulamıyorum umarım sizlerin bildiği bir yöntem vardır yada hic değer girmeden formül cubuguna bir formul girerek olabilir mi acaba ??
  • http://youtu.be/pIucq65wxVQ
    küçükten büyüğe anlattım büyükten küçüğe sıralamak için büyük formülünü aynı şekilde kullanın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gökşen PASLI -- 20 Ağustos 2013; 21:50:30 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gökşen PASLI

http://youtu.be/pIucq65wxVQ
    küçükten büyüğe anlattım büyükten küçüğe sıralamak için büyük formülünü aynı şekilde kullanın

Bu bayağı işime yarayacak bilgi paylaşımınız için çok teşekkür ederim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.