Şimdi Ara

EXP MAX DROP MAX 1.04H FUN (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
2.339
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BEN ÇOK İYİ ANLADIM DEDİMYA TAKILMAMAK LAZIM BASİT KONULARA. TEŞEKKÜRLER UZAMASIN,UZATMAYALIM.
  • server neden kapandı ???
  • server sabaha karşı on yaptım sorun çıktı.hata verdı ıdare edin arkadaşlar.kolay gelsın.
  • ISTANBLUE

arkdasim stad nokta spotlar isityoruz biraz cogaltalim canavarlar hosumuza gitmio biraz daha guzellestirelim stadi

geri kalan her sey guzel
  • vaktimiz ve imkanlarimiz dahilinde yapmaya çalısacağız kardeş.şimdilik bu spotlarla devam edelim.kısa zamanda eklemeye düzenlemeye çalışacağız. görüşlerin için sağol.
  • bende geldimmm Nick P!TBuLL_BK veya _BuLDoZeR_
  • hoş geldiniz arkadaşim . ayrıca stadyuma spotlar ilave ediliyor bilginiz olsun.zaten spot bol.istek üzerine ilaveye çalısıyoruz. bekleriz.
  • EVET ARKADAŞLAR, STADIUM GIRİŞ TE NOKTALAR VE İÇ TARAFTA ÇİTLERİN OLDUĞU YERLERE ,ÇİTLERİN İÇ KISIMLARINA NOKTA SPOTLARIMIZ OLMUSTUR. BİLGİNİZE.
  • Eyw server güzel oldu.. Ayrıca bazı haksızlıklarda kalktı...
  • iyi oyunlar arkadaşlar.siz istediniz diye spot yaptık inşallah iyi vakit geçirirsiniz.saygılarımla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ISTANBLUE -- 19 Haziran 2008; 18:05:40 >
  • ARKADASLAR ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM MALESEF SERVER HECKLENDİ. BUNU YAPAN İNSANLARA SÖYLEYECEK ÇOK LAFIM VAR AMA .ONLAR LAFTAN ANLAMAZ.YAPANLARI YAPANI HEPİMİZ ÇOK ÇOKİYİ TAHMİN EDİYORUZ. BURADA TEŞHİR EDERDİM AMA.ÇOK DA ÖNEMLİ KİŞİLİKLER DEĞİLLER.ADAM SIFATINA SOKUPTA ONLARIN İSİMLERİNİ KONUMLARINI BURADAN LANSE ETMIYECEĞİM. BEN ÇOCUK DEĞİLİM ŞÜKÜRKİ ONLAR ÇAKALSA BİZ ONLARDANDA ÇAKALIZ ELBET YAPANLARI ADIMIZ GİBİ BİLİRİZ. SORUN DEİL YENİ BAŞTAN KURARIM. MAKSAT EĞLENMEK DEĞİLMİ CANIMIZ SAĞ OLSUN. EXP:YAPARIM MAX: BAKARIZ DALGAMIZA KARDEŞLER.HADI EN KISA ZAMANDA TEKRAR AÇMAYA ÇALISACAĞIM.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ISTANBLUE

ARKADASLAR ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM MALESEF SERVER HECKLENDİ. BUNU YAPAN İNSANLARA SÖYLEYECEK ÇOK LAFIM VAR AMA .ONLAR LAFTAN ANLAMAZ.YAPANLARI YAPANI HEPİMİZ ÇOK ÇOKİYİ TAHMİN EDİYORUZ. BURADA TEŞHİR EDERDİM AMA.ÇOK DA ÖNEMLİ KİŞİLİKLER DEĞİLLER.ADAM SIFATINA SOKUPTA ONLARIN İSİMLERİNİ KONUMLARINI BURADAN LANSE ETMIYECEĞİM. BEN ÇOCUK DEĞİLİM ŞÜKÜRKİ ONLAR ÇAKALSA BİZ ONLARDANDA ÇAKALIZ ELBET YAPANLARI ADIMIZ GİBİ BİLİRİZ. SORUN DEİL YENİ BAŞTAN KURARIM. MAKSAT EĞLENMEK DEĞİLMİ CANIMIZ SAĞ OLSUN. EXP:YAPARIM MAX: BAKARIZ DALGAMIZA KARDEŞLER.HADI EN KISA ZAMANDA TEKRAR AÇMAYA ÇALISACAĞIM.

hayırlı olsun demedn gitti server..!

geçmiş olsun o zmn :)

• DESTEKLERİNİZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR SERVER 21.00 DA ONLİNE OLACAKTİR. SİTEDE GÜVENLİK ÖNLEMLERİMİZİ ALDIK. İNŞALLAH BU OLAYLARI YAŞAMAYACAZ VE VAKİT GEÇİRECEĞİZ PATCH UPLOAD EDECEM SERVERE BAĞLANTI İPİ SERVERDE NEWS KISMINDADIR. SAYGILARIMLA DOSTLARIM.
  • ISTANBLUE

web yakıor ortaLıgı
  • birkaç soru sorcam
    1-areadaki spotlar çok kötü olmuş kasamıyoruz
    2-servera girdiğimizde neden full setle dolaşan biri vardı
    3-bu adam gm se neden sadece 1 kişiyi kasıyodu
    4-gm neden sorularmıza cevap vermiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [KaLoNa] -- 19 Haziran 2008; 23:58:27 >
  • Server yine kapandı
  • quote:

Orjinalden alıntı: SLAYER_BBB

Server yine kapandı

bakımdadır kardeş..! :D
  • biz oyuna giremiyoz adamın biri tek kasıyo nasıl oluyosa
  • saatler öncesinden İPİ YAZDIM ,ELEKTIRIK GITTI İP DEĞİŞTİ ONLARI ,AYARLADIK İPİ NEWSE YAZDIK,YENI PATCH HAZIRLADIM NE YAPAYIM KARDES ADAM İPLE GIRDI. GIRMEMİ DİYELİM BİLİYORSUN BU VERSNLARDA İPLE BAĞLANMA ÖZELLİĞİ VAR PATCH GEREK KALMIYOR BAZI CILENTLERDE. AKLINIZA BISEY GELMESİN. SERVER SABAH ERKENDEN ONLİNE.KISA ZAMAN DILIMINDE ÇOK SEYLER YASADIK DINLENELİM. TEKRAR KASMAYA DEVAM.TABİ KURSAĞIMIZDA KALMASSA
  • Hayırlısı neyse o olsun başarılar
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.