Şimdi Ara

eyüp b vs mert hoca ayt mat kampı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (2 Mobil) - 3 Masaüstü2 Mobil
5 sn
7
Cevap
0
Favori
819
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ayt matematik icin eyup b yada mert hocanın video destekli kitabını alıp oradan kamp seklinde ilerlemeyi düsünüyorum biraz temelim var ama genel olarak beni sıkan bir ders siz hangisinden ilerlememi önerirsiniz baska hoca önerilerinize de acıgım.
    (0 dan baslayacagim ayt mata biraz bildigim konular var)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 30curry30 -- 27 Aralık 2023; 20:26:25 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• up pls

• eyüp hocadan sıkıldığını söyleyen arkadaşlarım var ki ders dinlerken karşıdaki hocanın şaklaban olmaması bence daha iyi,20 net hedefliyorsan mert hocayı gönül rahatlığıyla izleyebilirsin arada pırt mırt sesler de çıkarıyor sıkmıyor galiba öğrencileri

daha yüksek net hedefleri için eyüp hoca bilemedin bıyıklı mat,diğer alternatifler mantıklı olmayı bırak alternatif bile değil bana göre

mert hocanın yaptığı işe laf edince ayıp ediyormuş gibi hissediyorum ortada bi emek var sonuçta ama karşıdaki öğrencinin zamanını çalmaktan başka bir şey yapmıyor BENCE

• Jwthh kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederim hocam dikkate alacagım dediklerinizi

• Selam, Mert Hoca ile başlamazsan hata yaparsın. Şuanda en iyi AYT ders kitabı kendisinin. Bolca örnek var, kolay, orta, orta üstü, ösym ayarı ve ösym ayarının üstünde sorular var aşama aşama gidiyor. Eyup hoca da güzeldir soru çözümleri mutlaka izlenmeli. Ayrıca mert hocanın zaman çaldığı falan yok 3 saatte 3 dk sohbet konusu açıyordur max.

Mert hocanın VDD'sini güzelce yalayıp yutup konuları öğrendikten sonra 345 - 3D - EyupB SB veya Barış üçlüsü yapılabilir.

Ama mutlaka Mert hoca ile başlamanızı öneririm üstteki arkadaşın dediği gibi bir şey yok güzelce çalışırsanız size +35'i rahat yaptırır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cok sağolun hocam fikirleriniz icin 🙏

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.