Şimdi Ara

Facebook ile ilgili bir soru da benden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
640
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Son günlerde bazı arkadaşların facebook ile ilgili kafalarına takılan şeyleri size sormalarından gaz alarak ben de bir soru sorayım dedim.
    Şimdi bir arkadaşın facebook hesabına girmeye çalıştığımda farklı bölgeden??? bağlandığım için doğum günü doğrulaması istedi, sorun değil onu da girerim ama yarın arkadaş (ki kendisi şehir dışında) bulunduğu yerden facebook hesabına girmeye çalıştığı zaman ben buradan onun hesabına girdiğim için facebook bu sefer de ona doğum günü doğrulaması sorar mı?

• Sorunun cevabını bilmiyorum ama arkadaşın kendi doğum gününü bilmiyor olamaz herhalde...
    Benim de bir sorum olacak; başkasının hesabına nasıl çoklu resim ekleyebiliyoruz. Ben duvardan duvara ekliyorum ama tek tek oluyor. Bazıları 5-10 resim birden ekliyor. Bu nasıl oluyor?
  • bir yanlış anlaşılma olmuş galiba, ben arkadaşın kendi doğum gününü bildiğine eminim ama eğer ben buradan girince facebook o hesaba benim bulunduğum bölgeden girildiği bilgisine istinaden şehir dışından kendi hesabına girmeye çalışan arkadaşıma da bana sorduğu soruyu sorarsa arkadaşım kendi hesabına başka yerden girildiğini anlar ve bu son söylediğimden de anlaşılacağı üzere kendisinin bu girişimimden haberi yok.
  • Bence anlaşılır, senin ortaya çıkma ihtimalin varsa hiç bulaşma derim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.