Şimdi Ara

FAHRENHEİT'ı bitirdim çok güzel bir oyun tavsiyem

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • oyun çıkalı ne kadar oldu bilmiyorum ama daha yeni oynadım fakat mükemmel bir oyun açık sahneleride bir ayrıcalık katmış oynamıyanlar oynasıl güzel bir oyun

• ewt gerçekten süper oyun gerçi fazla oynama şansı bulamadım ama hala bilgisayarımda kurulu ve zamanım olursa mutlaka oynicam.Gerçekten oyun içinde gibi hissediyosun kendini.ben daha başındaydım oyunun ilk evden işyerine gittim virüs gibi şeyler saldırıyodu çözemedim orayı.harbiden o sarı - yeşil şeyler nasıl yapılıyo sen biliyosundur.
    Bu arada herkese tavsiye edilir.
  • Gerçekten sağlam bir oyundu.Bende bitireli çok oldu.Keşke ikincisi çıksa dediğim oyunlardan biridir.

• kaç cd?
  • evet bende baya oldu bitireli oyunu cok zevkli ve farklı bi oyun
  • quote:

Orjinalden alıntı: mlty44

kaç cd?

3 CD dostum.

• quote:

Orjinalden alıntı: nastyboy

ewt gerçekten süper oyun gerçi fazla oynama şansı bulamadım ama hala bilgisayarımda kurulu ve zamanım olursa mutlaka oynicam.Gerçekten oyun içinde gibi hissediyosun kendini.ben daha başındaydım oyunun ilk evden işyerine gittim virüs gibi şeyler saldırıyodu çözemedim orayı.harbiden o sarı - yeşil şeyler nasıl yapılıyo sen biliyosundur.
    Bu arada herkese tavsiye edilir.

o renkli ışıklar çıktığında yönüne göre soldaki için ok tuşlarını, sağdaki için numpad i kullanıyorsun 8,4,6,2... Ama bayaa hızlı olman gerekiyor...

• oyun cidden dehşet bende bitireli çok olmadı 3 hafta falan oldu ama 3 gunde bitirdim össyi bi kenara bıraktım bu oyuna kaptırdım kendimi resmen cidden oyuncuyu içine çekiyo yani oynarken sanki kendinizi bi filmin içinde hissediyosunuz ve o şarkılarla oyun birebir uymuş çok guzel kurgulamışlar 2.sini dört gözle bekliyoruz filmi çıksada fena olmaz hani
  • Oynayacak oyun çok ama zaman yok
  • Haklısın Somebodysomeone!Her ay onlarca oyun çıkarırsa biz hangi birini bitireceğiz ki?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.