Şimdi Ara

fan sorunu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
296
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • basit bi sorun olabilir belki ama, fanın çalışmadığını farkettim(anakartın üzerindeki değil) ve fandan çıkan bi kablo da takılı değil, boşta duruyor, yerinden çıkmış galiba, kaç gündür de bilgisayarla ilgili sorunlar yaşıyodum bundan olabilir mi, bi de onu nereye takcam hiç bi fikrim yok.

• bilgisayarla ne gibi sorunlar yaşadığına balğı. onları yaz ve yardımcı olalım...
  • hangi fan çalışmıyor yazmamışsın, kasa fanı ise çok bir şey fark etmemesi lazım,
    fanın soketine gelince uyan yere tak desem sanırım yeterince yardım etmiş olurum.
  • bilgisayarla yaşadığım sorunlara nerden başlasam ki? Önümüzdeki bir ay bilgisayara çok ihtiyacım var ve hemen değiştiremem. O yüzden faydalı ve bir süre idare edecek bilgilere ihtiyacım var.
    Bilgisayarım yaklaşık yarım saat hiç açılmıyor. Elektrik geliyor ama açılış ekranı yok. bir de sık sık kilitleniyor. Ama öyle böyle değil. eğer arka planda virüs taratmazsam vs. anında kilitleniyor. işin ilginç yanı virüs ya da spyware programları taratırsam normal çalışıyor ve tarama bittiği an kilitleniyor:) var mı böyle garip bilgisayarı olan
  • one be oyle. ilginç bir sorun gerçekten.. sisteminin çalışmasını görmek isterdim.
  • daha da ilginç bi şey söyleyeyim mi, bilgisayar sıcak ortamlarda daha hızlı açılıyor, hani başlangıçta uzun süre açılmıyo demiştim ya, oda sıcaksa süre kısılıyo şaka yapıyorum sana bilirsin ama gerçekten böyle,(valla) benim bilgisayar ayrı bi çalışma konusu olur eminim, acayip bi vaka,
  • bu konuyu online olarak bilgilsayarına bağlanıp gormek isterdim.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.