Şimdi Ara

FAN Sorunu..! Samsung NP-RV511-S04TR

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Aslında sorundan ziyade sormak istediğim..;Bilgisayar çalışırken fan sürekli çalışıyor alalı daha 6 ay oldu ,ilk aldığımda da böyle mi çalışıyordu dikkat etmemiştim...bilgisi olan varsa cevaplarsa teşekkurler.

• Cihazı düz masa gibi bir zemine koy bütün uygulamaları kapat masaüstünde beklet cihazı 5-6 dakika hala sorun varmı bak bakalım.
    CPUID HWMonitor ile sıcaklık değerlerini o durumda iken çek koy buraya bakalım ona göre.
  • Bios ayarlarından fan sürekli açık bölümünü kapat. Benim notebook HP. Bu şekilde ayar yapılabiliyor. Bios a bir bak bakalım.
  • samsungda öyle bir ayar yok muhtemelen tozlanma söz konusu sıcaklıkları atarsa arkadaş hem fikir oluruz ozaman
  • Sıcaklık degerleri böyle:

FAN Sorunu..!  Samsung NP-RV511-S04TR
  • sıcaklıklar normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: vercenik53

sıcaklıklar normal

zaten makina fazla ısınmıyo...sadece fan niye sürekli çalışıyor,acaba sıfır hali de bu şekilde mi çalışıyor onu merak ettim..
  • fan çalışabilir hepte sesiz çalışacak durumu yok sessiz ortam ise takıntı yapıyor olabilirsiniz birde ortam biraz soğuk ise fan hızlı dönebiliyor normal oda sıcaklığında pek sıkıntı olmaz bu birazda modelin ses dizaynına göde değişiyor bazı modellerde çok sessizken bazılarında biraz ses olabiliyor takıntı yapılacak bir durum değil arkadaşta aynısı var geçende format attım hafiften ses vardı ama alıştınızmı sıkıntı oluşturmuyor biraz kafaya taktığınızdandır ben ne fan sesleri duyudm arkadaşların bilgisayarlarından format atana kadar kafam şişiyordu sizde bişey yok:)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.