Şimdi Ara

Fatih Belediyesinin Tarihi Rezaleti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
522
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Türkiye ilerliyor diyoruz ama görüyorumki değerli
    belediyemiz(sözde), reklam yapmak ve kendini övmek ve şunu yaptım bunu yapatım demekte son derece yetenikli.Fatih Kültür Merkezi İnşaat çalışmalarını başlattığınızda, çevreye ve binalara baya bir zarar verdiğiniz şüphe götürmez bir gerçektir.Sanırım,yanılmıyorsam 1 ağustosda açılışınız var hayırlı olsun demek için atmak isterdim bu maili ama malesef içimden gelmiyor gerçi sizinde umrunuzda olduğunuzu sanmıyorum.Ama şunu bilmenizi istiyorum bu inşaatın binalara verdiği zarar başka ülkelerde olmuş olsaydı haliniz perişan olurdu ama tabiki Türkiyede hem vatandaş madur olmalı hem de suçlu güçlü olmalı felsefesi hakim halen günümüzde.Tabiki vatandaşın ara sıra madur olmadığı durumlar vardır.O da ne zamandır:Güngörendeki saldırıda dükkanları zarar görenlerin masraflarının karşılanmasına gelince belediyeler ya da o mantaliteye sahip olan kurumlar vs... sırf reklam olsun diye zararları karşılama yoluna gider.Duygu sömürüsü.Tabiki hayatlarını kaybeden değerli kardeşlerimize asla lafım yok.Onlara dünyanın tazminatları verilsin.Benim anlatmak istediğim sadece dükkanları zarar görenlere sırf reklam olsun diye ödendi o tazminatlar.Bunun Fatih belediyesiyle ne alakası mı var? Beldediyenin mantığıyla çok alakalı.İşiniz gücünüz reklam yapmak boş içi boş ama gerçekten işinize gelmedimi haksızken kendinizi haklı gösterme çabasını çok iyi biliyorsunuz.Fatih belediye başkanımızda anca reklam yapsın dursun.İnşaat evlere zarar verdiğinde ne oldu?İşinize gelmedi.Birde tutmuş avrupa birliğinden bahsediyrosunuz siz kimsinizki? Sizden avrupalı olmaz,içi boş vaatlerle halkı kandırır durursunuz.Önce sizin avrupalı olabilmeniz için işinizi iyi yapmanız gerekir. ve o asalete sahip olmanız lazım.Ben avrupaya gittim ,dünyanın yerini gezdim.Kurallarını biliyorumda konuşuyorum.O yüzden Avrupanın adını azınıza almayın.Reklamlarla avrupalı olunmaz çünkü avrupalı halkını böcek sürüsü gibi görmez,reklam yapmaz şunu yaptım bunu yaptım diye iki börtü böcek ya da çiçek ektim falan tarzı icraatlarınızda bile reklam gütmek zavallılığın esirisiniz.

Ey Fatih belediyesi ve Belediye başkanı sizleri vicdansızlığınızla ,para politikalarınızla baş başa bırakıyorum ve Atatürkün bizi şu emanet ettiği belediyeye bak diyorum :)

Bu yazdıklarımı ya da söylediklerimi okuyup cevap vericekmisiniz çok merak ediyorum.Eğer bunu yapabiliyorsanız bu sizin ve belediyeniz adına her anlamda yüzde birlik bile olsa bir gelişmedir:)

• quote:

Sizden avrupalı olmaz

Sittiret.Biz niye avrupalı olalım ki hacı?Onlar insan olsunlar Anadolulu olsunlar.Anadoludan çıkan yiğit avrupaya giderse bozulur.Vurdumduymaz millet alayı sokakta ölsen bakmıyorlar.İstanbul ve marmarada da durum böyle avrupadan etkilenme var.Zaten bizim avrupayla hiçbir bağımız yok.Ayrıca avrupa ak partinin kapatılmasıyla ilgilenirken neden tuzlada ölen işçileri ve 1 mayısta yaşananları görmüyor?Ekonominizden memnunuz diye bize yaranmaya çalışmaların altında harbiden bir memnunluk yatıyor.Çünkü batı yanlısı mevcut hükümet avrupanın istediği her kurumu gözü kapalı veriyor,ülkeyi batağa sürüklemek için dürüst politika adı altında milleti sömürücü her yola başvuruyor.Yemişim onların insanlığınıda zırvaladıkları adaletleride.Neyse konuyu başka yerlere çevirmeyeyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shuffy -- 1 Ağustos 2008; 1:18:56 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.