Şimdi Ara

FATIH UNIV.den Toshiba hediyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.632
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar bu sene yenı kayıt yaptırdıgım okulum bana yenı toshiba marka laptop verecekmiş..ben bu laptop nettde araştırdım fakat bi sonuuç elde edemedım....umarım sizi yardım edersiniz.teşekkür ederim

TOSHIBA Satellite A300 - 1P1

Intel® Centrino® Duo İşlemci Teknolojisi, Intel® Core™2 Duo işlemci T5800 (2.10 GHz, 2 MB L2 cache, 800 MHZ FSB)

Intel® GM45 Express chipset ve Intel® WiFi Link 5100

15.4'' TruBrite WXGA TFT ekran ( 1.280 x 800 çözünürlük )

Mobile Intel® GMA X3100, max. 358 MB grafik belleği

160 GB (5.400 rpm) S-ATA HDD

2,048 MB DDR2 RAM - Max. 4.096 MB (800 MHz)

DVD Super Multi Sürücü ( çift katman )

Ethernet LAN 10/100, Uluslararası V90 modem (V.92 ready)

Wireless LAN (802.11a/b/g/Draft-N), Bluetooth 2.1 + EDR

Toshiba Bass özelliği geliştirilmiş ses sistemi ve Dolby Sound Room, Harman Kardon® stereo hoparlörler

Harici monitor, mikrofon, Kulaklık soketi ile paylaşımlı S/PDIF (optik) kulaklık (stereo), RJ-11, RJ-45, TV-out (s-video), i.LINK, 5'i birarada media kart slotu, 4 x USB 2.0

Express Card™ Slot

Türkçe Q Klavye

Lithium-ion, 2.45 saate kadar batarya süresi

363 x 267 x 34.5 mm ( ön ) / 38.5 ( arka ), 2.7 kg

2 Yıl garanti

Entegre 1.3 Mp web kamera (Yüz tanıma fonksiyonlu) ve mikrofon (VoIP), HD Audio, Cihaz kapalıyken PDA,MP3, Cep telefonu şarj imkanı sağlayan USB port yapısı

• bedava sirke baldan tatlı demişler bu alet zaten bal bi laptop için gayet güzel özelliklere sahip ama oyun oynarım falan dersen biraz zor
  • Bende toshiba kullanıcısıyım.Isınma problemi olabilir çünkü toshibaların hepsinde ısınma problemi varmış.Sitesinde xp sürücülerini bulamayabilirsin.Bulamadığın zaman çeşitli sitelerde var ama kendi bilgisayarımda iyi verim alamadım xp ile.Her ne kadar xp benim için vazgeçilmezsede performans ve kalite olarak vista kullanıyorum.Bilgisayarın özellikleri de iyi güle güle kullan
  • saolun

yavv ben sımdı bu bılgısayarı hıc bır yerde gormedım.bunun fıyatı nedır bılmıorum.
  • delii olcamm yaa ne oldugu bellı olmayan bı pc beklıorum
  • Bu model özel bir olacak herhalde hiçbir yerde bu numarada bir ürün yok doğru söylüyorsun.bügün teknosa cevahirde ( Toshiba A300-149 C2D 1.83GHZ/2GB/250GB/15.4"/Notebook )böyle bir makinaya baktım.1470 gibi bir fiyata 12 taksit veriyorlardı.
  • arkdaşlar hala teslim almadık laptopları:d sanırım bu hafta içinde kesin olarak verecekler:) ben aldığımda açıklamada bulunurum . şuan 1.5 yıldır kullandığım satellite a 100 den yazıyorum size :d ama a300 1p1 nedir bulamadım hiçbiyerde... sanırım uzak doğuya ve asyaya dağıtılan bir ürün bu...
  • quote:

Orjinalden alıntı: mikininfifisi

arkdaşlar hala teslim almadık laptopları:d sanırım bu hafta içinde kesin olarak verecekler:) ben aldığımda açıklamada bulunurum . şuan 1.5 yıldır kullandığım satellite a 100 den yazıyorum size :d ama a300 1p1 nedir bulamadım hiçbiyerde... sanırım uzak doğuya ve asyaya dağıtılan bir ürün bu...

yanlış hesaptan girmişsin galiba
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.