Şimdi Ara

Fazla Beta Key?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.004
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Arkadaşlar bilgisayarı oyunu kaldırmayan veya fazladan key alıpda saklayan varsa bana verebilirmi lütfen :(
    Uzun zamandır bekliyorum ancak evde olmadığım zamana denk geldi key dağıtımı, kaçırdım.
    Teşekkürler.

• fazladan olan varsa dağıtsın lütfen...
    nasıl olsa 2.bir key işe yaramaz.
  • Durduk yere kimse kimseye key vermez
  • quote:

Orijinalden alıntı: JCB

Durduk yere kimse kimseye key vermez

Turk akli , 2 saat once bir forumda . bir alman bile elindeki fazladan keyi paylasti . Turk olamama ragmen . ama bu yapilan yorum "turk" kelimesinin ,yeri geldiginde , yerine gore kullanildiginin kaniti . seni suclamiyorum ama toplumumuzdaki genel kanaat boyle . Sonra "turkuz" .

Key kullanilmis , ben girenede kadar baskasi tarafindan .
    Pre-order , on siparis verenler icin EA 10 adet beta key veriyormus .

isine yaramiyan keyi neden aldin ? madem paylasmiycan . somuru zihniyeti degismeli toplumumuzda ( lafim sana degildi JCB )

• Bir kere ben Key'i pre-order vererek aldım, ve sadece 1 key veriliyor, herkese.
    Öyle 10 key veriliyor olayı yalan. Keklemişler seni.

O yüzden paylaşmayacağın keyi neden aldın gibi bir mevzuu yok ortada, eğer bir adamda 2 key varsa ya 2 farklı e-mail ile başvuru yapmış ve kazanmıştır ya da 1 pre-order 1 başvuru yapıp kazanmıştır ki. Elindeki 1 keyi de tanıdığına vermeyi tercih etmesi normal, bu yüzden kimse tanımadığı adama key vermez durduk yere.
  • JCB, neden mesajları görmemezlikten geliyorsun?

İptal edilebilen, çıktığı gün para ödenen pre-order yaptığını söylemişsin, bir de nasıl yaptığını açıklasan da biz de yapsak?
  • Elinde fazla keyi olan paylaşşın lütfen.
    Bi yerde bulursam bende 2-3 tane almaya çalışcam inşallah paylaşırım.
  • pre-order yapanı demiyorum, fileplay gibi sitelerde key dağıtıldı ancak kısa sürede bitti. 2-3 tane fazladan alanlar olmuştur illaki.
  • bazı sitelerden bulduğum keyleri vericem ama olur mu olmaz mı bilmiyorum deneyin

29UL-5AKX-NR7C-7DQ4

85XA-M3RS-CUX4-SFGJ

GLKD-FL3N-HFZ5-6X8D

HWUN-XBE4-R83E-TXYQ

BQT6-YXF2-5Y9Z-UA67

59RG-TESK-N7Y3-R2WT
  • quote:

Orijinalden alıntı: masterm1nd

JCB, neden mesajları görmemezlikten geliyorsun?

İptal edilebilen, çıktığı gün para ödenen pre-order yaptığını söylemişsin, bir de nasıl yaptığını açıklasan da biz de yapsak?

Ne zaman sordun da görmezlikten geldim?

Bütün önsiparişler iptal edilebilir bir kere.
    Ayrıca bütün önsiparişlerin parası oyunun çıkış tarihi geldiğinde alınır.

Eh fazla anlatılacak bir şey kalmadı.
    Daha önceden yurtdışından alışveriş yapmamışsın sanırım, ben bir çok oyuna ön sipariş verdim bir çok siteden, BC2 ön siparişini ise taa 5 ay önce vermiştim ama hala karttan bir şey çekilmedi. Medal of Honor önsiparişi verdim hala bir şey çekilmedi, MW2 ön siparişi vermiştim yine bir şey çekilmemişti.

Tabi bunları bilebilmek için önce önsipariş nedir onu bilmek lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: BorgaXxX

bazı sitelerden bulduğum keyleri vericem ama olur mu olmaz mı bilmiyorum deneyin

29UL-5AKX-NR7C-7DQ4

85XA-M3RS-CUX4-SFGJ

GLKD-FL3N-HFZ5-6X8D

HWUN-XBE4-R83E-TXYQ

BQT6-YXF2-5Y9Z-UA67

59RG-TESK-N7Y3-R2WT

hepsi kullanımda.
  • quote:

quote:

JCB, neden mesajları görmemezlikten geliyorsun?

Ne zaman sordun da görmezlikten geldim?

Bütün önsiparişler iptal edilebilir bir kere.
    Ayrıca bütün önsiparişlerin parası oyunun çıkış tarihi geldiğinde alınır.

Eh fazla anlatılacak bir şey kalmadı.
    Daha önceden yurtdışından alışveriş yapmamışsın sanırım, ben bir çok oyuna ön sipariş verdim bir çok siteden, BC2 ön siparişini ise taa 5 ay önce vermiştim ama hala karttan bir şey çekilmedi. Medal of Honor önsiparişi verdim hala bir şey çekilmedi, MW2 ön siparişi vermiştim yine bir şey çekilmemişti.

Tabi bunları bilebilmek için önce önsipariş nedir onu bilmek lazım.

Arkadaşım iğneleme yapmayı bırak şurada ciddi bir şey soruyoruz. Dün Steam üzerinden BC2 ön siparişimi verdim ve bildiğim gibi kartımdan 49 dolar çekildi.

Artık buradaki başka arkadaşlar merak ediyorsa diye açıklamayı yapabilirsin. Steam varken Amazon'dan PC oyunu almam, fakat dün beta key alıp iptal etmek gibi bir kurnazlık yapmak amacıyla girdiğimde, BC2 pre-orderını alıp checkout yaptım, ve hesabıma giriş yaptıktan sonra kredi kartı istedi. Kredi kartı isteyip para çekmiyor diyebilirsin, doğru da olabilir fakat ben denemedim, çünkü yazan her şey diğer herhangi bir Amazon alışverişiyle aynıydı, yani para çekip çekmeyeceği hakkında bir şey belirtmiyordu.

Tek istediğim bu prosedürü kısaca anlatmandı, fakat sen bana hala önsiparişin ne demek olduğunu anlatmaya çalışıyorsun.

Ne zaman sorduğuma gelince:

1. Özel mesajlarına bak

2. Bu da Battlefield: Bad Company 2 başlığındaki 32. sayfadaki sorum, sen de bu mesajdan sonra tonlarca yazı yazmışsın, ben de bir önceki sayfada ön sipariş konusunda tartıştığımız için görmemezlikten geliyorsun zannettim, görmediysen sorun değil, yanlış anlaşılma olmasın.

quote:

quote:

Ben steam'den bahsediyorum gibi bir şey dedim mi? Amazon var, oradan alın. Ben öyle yaptım.

Kaynağın Amazon olduğunu baştan söylesen yeterdi. Oyun alışverişinde daha çok Steam'i kullandığım için oradaki sistemi biliyorum.

O zaman şimdi Amazon'dan ön sipariş yapıp betayı oynasak, sonradan iptal edip Steam'den alsak olur mu? Eğer oluyorsa yarın ilk iş ön sipariş yapacağım, bu şekilde çalışıyorsa burada bir sürü kişinin de Amazon'dan ön sipariş yapıp, betayı oynayıp oyun çıkmadan iptal ettireceğinden eminim.

Cevabını bekliyorum.

• Konudaki her mesajı okumuyorum, ayrıca özel mesaj felan da göndermemişsin, göndersen mail gelir bir kere.

Senin neyi tercih ettiğin beni ilgilendirmez, ben dijital alışverişten bahsetmiyorum. Gümrükten geçen retail versiyondan bahsediyorum, kaldı ki steam nedir ben de biliyorum zibilyon dolarlık hesabım olduğuna göre...

Daha neyini anlatayım sana? Önsipariş veriyorsun, key alıyorsun, beğenmezsen iptal ediyorsun. Bunu yapamıyor musun?
  • Tamam daha fazla konuşmana gerek yok, bu agresif tavırla hiç bir yere varamazsın zaten.

Al bu Giden Kutusu:

quote:

BC2 Pre-Order Kime: JCB Okundu : Hayır 30 Ocak 2010; 0:44:26

Bu da mesaj:

quote:

Selamlar hocam,

Sanırım Battlefield bölümündeki sorumu görmedin, ben de buradan yönelteyim dedim.

Amazon'dan para ödemeden pre-order yaptığını söylemişsin. Ben de biraz bakındım Amazon'da fakat senin yöntemi tam bulamadım. İşlemi nasıl yaptığını kısaca anlatırsan sevinirim.

İyi oyunlar.

Görmediysen görmemişsindir kimseyi haklı çıkarmaya çalışmıyorum. Soruyu da daha fazla açıklamaya çalışmayacağım, bir yararı olmaz, kaldı ki sen yararlı bir cevap vermeye karşısın gördüğüm kadarıyla.

Hadi eyvallah.

• Evet, agresifim. Tanımadığım birisine karşı illa hoşgörülü olmak zorunda değilim. Önsipariş verip, beğenmezsen iptal edeceksin diyorum. Hala bana nasıl yapacam diyip soruyorsun, ss'li video'lu anlatım mı yapayım. Pre-order tuşuna nasıl basılacağını mı göstereyim, anlayamıyorum seni cidden.

Bak orada Okundu: Hayır yazıyor, demek ki görmemişim. Kaldı ki bana bir uyarı da gelmedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi JCB -- 1 Şubat 2010; 15:55:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.