Şimdi Ara

fds den inen dosyalar hakkında.Lütfen Yardım..!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
805
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • selam.bana fds receiverden uzantısı olmayan (SINBAD.035 gibi) dosyalar geliyo.Dosyalar baştan sona eksiksiz geldi ama bunlarla ne yapacağım bilemiyorum.Winrar la sağ tıklıyorum sadece compress seçeneği çıkıyor,extract seçeneği yok.HD 80gb doldu.Lütfen yardım...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MehDinozor -- 21 Eylül 2004, 10:35:39 >

• Hjsplit kullan join etmen yeterli
  • sinbad.001 dosyasına birlikte aç diyerek winrarı göster.açtığında 4,5GB lık bir dosya göreceksin.dizine çıkart de 10dk sonra elinde bir *.iso veya *img dosyası olacak .bunu nero ile direk dvdye yazıdırabilirsin veya clonecd ile oluşturduğun sanal cd/dvd sürücüye okutabilirsin...Maalesef sinbadın iki dosyasını kaçırdım..:((
  • Sinbad da çin işkencesi gibiydi yani 3 günde mi ne geldi uyuz ben o yüzden sildim,

cue ve iso dosyalarını Alcohol adlı programla da sanal sürücü oluşturup oraya açabilirsiniz. Zaten uydu download için alcohol vazgeçilmez programlardandır..

Saygılar...
  • teşekkür ederim arkadaşlar.Bazı dosyalarda bu işlemi yapınca password soruyor.sanırım bunları direkt silmemiz gerekiyo .Neyse sağlık olsun.fazzt ne güzeldi,tadı damağımda kaldı....
  • quote:

Orjinalden alıntı: MehDinozor

teşekkür ederim arkadaşlar.Bazı dosyalarda bu işlemi yapınca password soruyor.sanırım bunları direkt silmemiz gerekiyo .Neyse sağlık olsun.fazzt ne güzeldi,tadı damağımda kaldı....

Fazzt süperdi asla onun gibi olamayacak bu gidişle, ortalık dosya çöplüğü bu fds ilee,, ee ne demişler beleş etin yahnisi yavan olur
  • çok oldu ama bi sorunum daha var.yaklaşık 3gb boyutunda .ts uzantılı kill bill 2 nin 3.cd si olduğunu idda eden bi dosya indi.bunu nasıl izleyebilirim??
  • ts uzantılı o dosya HDTV formatındadır ve vlcplayer adlı programla izleyebilirsin.

google da arattır hemen bulursun zaten
  • teşekkürler...
  • arkadaşlar ben şimdi bir oyun partı indiriyorum ve bunu daemon tools ile açın diyo daemon tools indiriyorum daemon tools fds uzantılarını görmüyo nasıl görmesini saglayablirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.