Şimdi Ara

FED EX+PLAYASİA(Bİ GARİPLİK VAR) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: ozgur106

yaw bende 13 aralıkta verdım hala belıyorum air buble la

Ben 7 sinden beri bekliyorum arkadaşım. Muhtemelen yılbaşından sonra bizim oyunlar
  • Fedex'in Türkiye ofisleri bayramda çalışıyor mu bilen var mı?
  • quote:

Orjinalden alıntı: Gatha159

Fedex'in Türkiye ofisleri bayramda çalışıyor mu bilen var mı?

Hiçbir firma çalışmaz bayramda
  • quote:

Orjinalden alıntı: devilsemo

quote:

Orjinalden alıntı: Gatha159

Fedex'in Türkiye ofisleri bayramda çalışıyor mu bilen var mı?

Hiçbir firma çalışmaz bayramda

Sagol tesekkür ederim, bekliycez artık bir hafta...
  • ya bişi sorcam fedexle ne zamandan itibaren tracking yapabiliyoruz bu sabah paketim kargoya verildi ama tracking de gözükmüyor bilgisi olan warmı ? bi bu hafta içinde gelirmiki acaba ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

ya bişi sorcam fedexle ne zamandan itibaren tracking yapabiliyoruz bu sabah paketim kargoya verildi ama tracking de gözükmüyor bilgisi olan warmı ? bi bu hafta içinde gelirmiki acaba ?

gozukmemesi mumkun degil bence ama bugun 24 Aralik Hiristiyanlarin resmi tatili,

bu sabah verildiyse en gec 2 gun icinde gelir ,
  • Bu arada 180 dolarlık sipariş verdim playasiadan fedexle , geldi.100 euro luk sınırı bayagı bir gectim.Benden daha fazla yapan varmı acaba??
  • quote:

Orjinalden alıntı: KFY96

quote:

ya bişi sorcam fedexle ne zamandan itibaren tracking yapabiliyoruz bu sabah paketim kargoya verildi ama tracking de gözükmüyor bilgisi olan warmı ? bi bu hafta içinde gelirmiki acaba ?

gozukmemesi mumkun degil bence ama bugun 24 Aralik Hiristiyanlarin resmi tatili,

hmm olblr ama hongkongdan geldigi için orda tatil yoktur sanırsam :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: ozngltkn

Bu arada 180 dolarlık sipariş verdim playasiadan fedexle , geldi.100 euro luk sınırı bayagı bir gectim.Benden daha fazla yapan varmı acaba??

bayram öncesı ve sonnrası gumrukler 300 dolar oluyor yanlıs hatırlamıyorsam ama tam net bi bilgim yok ondan geçmiş olabilir yada atlamışlardır:d
  • quote:

quote:

quote:

Fiyatlarda bariz farklılık var mı?Hongkongdan ürün aldığımıza değiyor mu?100 euro nun üzerindeki alışverişlerde gümrüğe takılıyor mu ürün?

• Benim kargo 194 usd sabah gönderildi Fedex'te görünüyor...

1 taşla 2 kuş

Hatta şimdi baktım LANTAU ISLAND'da havaalanında!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pj -- 24 Aralık 2007; 21:30:52 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sultan El Kebir

quote:

quote:

quote:

Fiyatlarda bariz farklılık var mı?Hongkongdan ürün aldığımıza değiyor mu?100 euro nun üzerindeki alışverişlerde gümrüğe takılıyor mu ürün?

playasia dan aldım ben benim aldıgım ürün türkyede yok xbox360 için xfps almıştım 90 dolara 100 euro üstü risklidir her zaman takılabilir de geçebilirde belli olmuyor ama genel olarak play asia nın fiyatları türkiyeyle kıyaslandıgında baya iyi geliyor

• quote:

Orjinalden alıntı: pj

Benim kargo 194 usd sabah gönderildi Fedex'te görünüyor...

1 taşla 2 kuş

Hatta şimdi baktım LANTAU ISLAND'da havaalanında!

alla alla gıcık olum bak şimdi
  • bir daha air mail seçersem 2 olsun

kargom honoluluda mı , papua yeni ginede mi , yada umarsız ptt deposunda mı belli değil
  • Ayın 15nde FED EX ile verdiğim sipariş nihayet elime geçti tam 9 gün bekledim bayram nedeniyle...........

FED EX+PLAYASİA(Bİ GARİPLİK VAR)

13 tane Değişik şekillerde GT yapıştırması çıktı süper

Sonunda adam gibi bi kutuyla gönderdiler oyunlarımı , küçücük zarfların içine koyuyorlardı

O kadar yorgunumki şu mesajı bile zor yazdım oyunlara bakamadan kıvrılıp uyuyacağım

• Ben ayın 9'unda Dual Shock 3 almıştım Air Economy Box ile, hala gelmedi. Ayın 19'unda 2 oyun aldım Fedex ile o bile daha gelmedi. Bekle babam bekle
  • bi oyun bi fragx bide dualshock3 gelirmi arkadaşlar takılmasın
  • @ semihmurat

yılbaşı öncesi takılması çok zor limit 300 euro ya çıkıyor , ama hiçbirşey belli olmaz bildiğin gibi

@blackgod

bende ayın 7 sinde verdim ama umudumu kestim artık yılbaşından önce gelmez bundan sonra AMAN ...
  • yılbaşından sonraya verecez siparişi limit yok şimdi bide kargo ücreti de limiti etkiliyormu arkadaşlar

ayrıca kollarda japan versiyon falan diyor pal versiyona uyum sorunu olmaz herhalde her joystiğin çalıması lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi semihmurat -- 24 Aralık 2007; 22:58:37 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: semihmurat

yılbaşından sonraya verecez siparişi limit yok şimdi bide kargo ücreti de limiti etkiliyormu arkadaşlar

ayrıca kollarda japan versiyon falan diyor pal versiyona uyum sorunu olmaz herhalde her joystiğin çalıması lazım

kargo eklenmiyor diye biliyorum

kollar çalışıyor ben test ettim , klasik ps3 kolunu
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.