Şimdi Ara

FED EX+PLAYASİA(Bİ GARİPLİK VAR) (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
72
Cevap
0
Favori
2.517
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Yılbaşından önce sipariş verip indirim kuponlarını kullanmaya bakın.
  • quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

quote:

Orjinalden alıntı: pj

Benim kargo 194 usd sabah gönderildi Fedex'te görünüyor...

1 taşla 2 kuş

Hatta şimdi baktım LANTAU ISLAND'da havaalanında!

alla alla gıcık olum bak şimdi

Dostum nedir senin siparişin durumu?
    Philippinler Subic Bay havaalanına geçmiş benim kargo.

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: dreamman115

quote:

Benim kargo 194 usd sabah gönderildi Fedex'te görünüyor...

1 taşla 2 kuş

Hatta şimdi baktım LANTAU ISLAND'da havaalanında!

alla alla gıcık olum bak şimdi

Dostum nedir senin siparişin durumu?
    Philippinler Subic Bay havaalanına geçmiş benim kargo.

yok abi yazmıor türkiye amerika ve hongkong fedexlere mail attım bide playasia gıcık oldum ya

bakalım hongkongda suan saat 7 bir iki saate başlarlar herhalde çalışmaya cvp gelcekmi bide senin sipariş nosunu yollasana bi benimkiyle karsılastırayım acaba play asia yanlıs mı yolladı trackıng nosunu ??

hem anlaşılan ikimizinki beraber çıktı büyük ihtimalle beraberlerdir bende takip etmiş olurum hehe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamman115 -- 25 Aralık 2007; 1:09:36 >

• fed ex ın allah belasını versın A&F den teksıl kıyafet getırttım 1200 dolarlık eşya 2000 dolara cıktı gumrukte kalınca tek sorumlu fed ex elemanları hepsının ben ..
  • gumrukle fedexin ne alakası war sende sınırları zorlamıssın zaten gumruk sınırı 100 euro bılemedın bayram cart curt desen max 300 euro onun ustundekıler gecıyorsa gumruktekılerın umursamamasıdır anca
  • keratalar sızı alın ordan gıttıgıdıyorda satın guzel iş valla ama ben oyunlarımı artık dısardan alıcam kazıklanmaya gerek yok
  • ilk 12 haneyi gircekmişiz bendekinde 16 hane wardı neyse ögrenmiş olduk bakalım pjle aynı saatte cıkmıs bızımkı onunkını ankaraya 31 aralık diyor benimkini istanbula 3 ocak diyor bakalım ne olcak bekliorz
  • bayram - christmas ve Yeni yıl nedeniyle bu tür gecikmeler çok normal 7 Aralık da COD4 siparişi verdim Air Economy ile çok bekliyeceğiz daha...
  • quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

bayram - christmas ve Yeni yıl nedeniyle bu tür gecikmeler çok normal 7 Aralık da COD4 siparişi verdim Air Economy ile çok bekliyeceğiz daha...

5 ocak diyorum ben bendede aynısı var ya ...
  • benim 14 ünde sipariş verdiğim UT3 ve COD4 EMS ile dün geldi..
  • Ayın 19'unda Fedex ile sipariş verdiğim oyunlarım geldi bugün. İnşallah ayın 9'unda yola çıkan Air Economy Box'ım gelir yılbaşından önce.
  • 5 i cumartesi ye geliyor dağıtım olmaz sanırım cumartesi. 7 ocak olsun da bari yuvarlak hesap tam 30 gün olsun :))
    quote:

Orjinalden alıntı: NumanB

quote:

Orjinalden alıntı: greyhound

bayram - christmas ve Yeni yıl nedeniyle bu tür gecikmeler çok normal 7 Aralık da COD4 siparişi verdim Air Economy ile çok bekliyeceğiz daha...

5 ocak diyorum ben bendede aynısı var ya ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi greyhound -- 25 Aralık 2007; 14:30:55 >
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.