Şimdi Ara

FEDERASYON BEŞİKTAŞ'A BU SENE RAHAT VERMEYECEK !!! DUYARSIZ KALMAYALIM (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

beşiktaşlı adam gizli ağlar.dağılın şimdi.

evet erkek adam gizli ağlar içine atar,doğru söyledin...
  • ulusoy istifa
  • Elimizden şampiyonluklar da çalsalar ağladılar dedirtmeyiz kendimize. Bu yakıştırmanın tek ve gerçek sahibi var. Onlarda kendilerini deşifre etmişler bu konuya yaptıkları yorumlarla... Gelmeyelim bu tuzağa bu yakıştırmayı üstümüze atmalarına izin vermeyelim yüzlerce şampiyonluk kaçsın ama ağladılar demesinler. Beşiktaşlılık bunu gerektirir.

Federasyon sorununa gelince bu yönetim bu tür sorunların üstesinden gelecek kudrete ve sağ duyuya sahip değil. Çok şey beklemeyelim....
  • marsilya maçında ne var açtırcan ağzımı adam olmayan eli görüyo varmı böle bişi resmen 2 puan hırsızlığı
    quote:

Orjinalden alıntı: Lincoln10

quote:

Orjinalden alıntı: GoldBow

ettik ettik ona da ettik ama bizim hakemlerin yanında o herif melek kalır

bence hiç de öyle değil, Marsilya maçında rakipten en az 3 futbolcunun atılması gerekiyordu bunu sizde biliyorsunuz ama hiç kimse hakem satılmış demedi, iş bizim lige gelince direk hakemler satılmış oluyor bende bunu anlamıyorum, milli maçlarda ki hakemleri de gördük, Marsilya maçı hakeminide gördük rezalet ötesiydiler, bak bende hakemim ama direk söylüyorum; O hakemler rezaletti!

• soon pişmanlık nereye kadar herşeyin bedeli var olmadı yaar biz senelerdir diyoruz ama işte herkes zararı kendisine dokunulunca çıkıyor piyasaya.(bkz:GS,TS,BJK ve diğer Anadolu kulüpleri..).bir ara herkes yanında biz tektik artık herkes karşısında bakalım şimdi ne olacak..biz hakkımızı arıyoruz dediğimizde ağlamaktır bu diyenler şimdi hak istiyorlar bu da enteresan bir nokta.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orjinalden alıntı: yavkar@fb

beşiktaşlı adam gizli ağlar.dağılın şimdi.

evet erkek adam gizli ağlar içine atar,doğru söyledin...

+1903 Bu arada biz aziz değiliz Takımın gidişatı kötü iken ligden cekicem deyip puanlar gelmeye basladıgında Ses cıkarmayan

• Görüyoruz değilsiniz geçen sene hakemlerle aldığınız kupaya bişey demeyip ilk hatada ligden cektiniz.Fenerbahceyi taklit etmekten ne zaman vazgeciceksiniz acaba
  • Güvenç Kurtar, "Hakem, maçı bizden alıp Beşiktaş’a verdi. Ankaraspor karşılaşmasının diyetini bize ödettiler" dedi. Sinan Engin ve Ertuğrul Sağlam, "Herhalde başka maç seyretti. Oturup bir daha izlesin" karşılığını verdi.

BEŞİKTAŞ-Denizlispor maçının hakemi Yunus Yıldırım, iki takımdan da büyük tepki gördü. Siyah beyazlıların menajeri Sinan Engin ve teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ile konuk ekibin çalıştırıcısı Güvenç Kurtar, hakem Yıldırım konusunda söz düellosuna girdi.

Maç sonrası canlı yayına çıkan Güvenç Kurtar, Yunus Yıldırım’ı ağır bir dille eleştirip, "Böyle bir hakem yönetimini hayatımda ilk kez gördüm. Herhalde bu akşam skor 5-0 da olsa, 6-5 mağlup olacaktık. Yunus Yıldırım, bizden maçı alıp Beşiktaş’a verdi. Ankaraspor maçının diyetini bu karşılaşmada ödettiler. Bizi ezdirdiler, dövdürdüler. Bu kadar mı korkar insan? Rakibe her dokunduğumuz pozisyonda faul kararı verildi. Bizim burada maçı kazanma şansımız yoktu" dedi.

’Yavuz hırsız’ örneği

Beşiktaşlılar’ın da hakeme itirazlarının olduğunun hatırlatılması üzerine Kurtar, "Yavuz hırsız ev sahibini bastırır. Bana bunun 10’da biri hakem gelse şampiyon olurduk. Niye yakınıyorlar anlamıyorum. Buna ince işler de diyemiyorum. Bu oldukça kalın bir iş" dedi.

Güvenç Kurtar’ın ardından canlı yayına çıkıp soruları yanıtlayan Sinan Engin, Kurtar’a tepki göstererek, "Herhalde başka maçtaydı. Oturup maçı televizyondan bir kez daha seyretsin" dedi.

Tello dayak yedi

Hakem Yunus Yıldırım’ın kendilerinin aleyhine çok sayıda hata yaptığını öne süren Engin, "Son dakikada istese Cisse’yi atmayabilirdi. Maçın sonu gelmiş, adrenalin yükselmiş... Cisse’ye anlayışlı davranabilirdi, ama yapmadı. Öteki tarafta Tello dayak yedi, sarı kart bile çıkmadı. Yine son dakikalarda Nobre’nin suratına tekme atan futbolcu direkt kırmızı karttan atılmalıydı, ama sadece sarı kart gösterdi" dedi.

Beşiktaş Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam da, hakemden yakınan Güvenç Kurtar konusunda, "Ben geçen haftaki Ankara maçından sonra bile ’hakem kötüydü’ demedim. Güvenç hocaya şaşırdım. İnşallah maçı bir daha seyreder" diye konuştu.

...

• güvenç kurtar şovmenin tekidir.bu senelrce değişmedi.yılmaz vural güvenç kurtar
    herkes "hakem Denizlinin sert oyununa göz yumdu" derken bunları söylemesi garip olmuş gerçekten,acil şifalar diliyorum kendisine...
  • hocam ben açı izlemedim,o yüzden yorum yapamayacağım.
    2 tarafta hakemden şikayetçi anladığım kadarıyla...
  • Denizlinin şikayetçi olması saçma.
    oyunu serrtleştiren onlar göz yuman hakem.yoruma gerek yok zaten apaçık ortada...
  • quote:

Denizlinin şikayetçi olması saçma.
    oyunu serrtleştiren onlar göz yuman hakem.yoruma gerek yok zaten apaçık ortada...

+1903
  • Hocam Beşiktaş'lı değil de nerelidir kendileri.

Hocam asıl sen bari yapma. Ne kişinin karakteri tuttuğu takımla alakalıdır nede kişilerin karakterleri takımlarını etkiler.
    Takım taraftarlarının içerisinde, hırsızı, uğursuzu, ahlaksızı, pkklısı, akıllısı, zekisi hepsi vardır.

Aynı şekilde takım yöneticilerinin içinde bu durum geçerlidir.
    Gün gelir FB'li yönetici, gün gelir BJK'lı yönetici çıkar saçmalar.

Hiç bir takım ahlak erdem olarak diğerinden üstün değildir.

Bana çok komik geliyor bunlar.
    BJK'lı şöyledir, GS'lı böyledir, FB'li de öyledir.

Haksızmıyım.

quote:

baba gözünü seveyim şu demirörenin yaptıklarını örnek verme bana adamın adını duyunca sinirlerim tepeme çıkıyor artık.bu adam Beşiktaşlı falan değil defalarca söyledim burada...

• bjk li arkadaşlar

akmina mı kızılay mı

şu çekememezlikten bir kurtulamadınız zaten
  • quote:

ya arkadaş göz göre göre kendinizi neden dalga geçtiriyorsunuz Fenerbahçelilerle?
    adamların işi bu pusuda bekliyorlar ellerinizle koz veriyorsunuz adamlar.
    bu kadar ağlak olmayın Beşiktaşlıya yakışmaz ağlaklık....bırakın onu iyi beceren yapsın...

harika mesaj olmuş arkadaşım. tebrik ediyor güzel gözlerinizden öpüyorum.
    bırakın herkes kendi tecrübeli olduğu alanda mücadele versin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: enltxva

Görüyoruz değilsiniz geçen sene hakemlerle aldığınız kupaya bişey demeyip ilk hatada ligden cektiniz.Fenerbahceyi taklit etmekten ne zaman vazgeciceksiniz acaba

• quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Hocam Beşiktaş'lı değil de nerelidir kendileri.

Hocam asıl sen bari yapma. Ne kişinin karakteri tuttuğu takımla alakalıdır nede kişilerin karakterleri takımlarını etkiler.
    Takım taraftarlarının içerisinde, hırsızı, uğursuzu, ahlaksızı, pkklısı, akıllısı, zekisi hepsi vardır.

Aynı şekilde takım yöneticilerinin içinde bu durum geçerlidir.
    Gün gelir FB'li yönetici, gün gelir BJK'lı yönetici çıkar saçmalar.

Hiç bir takım ahlak erdem olarak diğerinden üstün değildir.

Bana çok komik geliyor bunlar.
    BJK'lı şöyledir, GS'lı böyledir, FB'li de öyledir.

Haksızmıyım.

quote:

baba gözünü seveyim şu demirörenin yaptıklarını örnek verme bana adamın adını duyunca sinirlerim tepeme çıkıyor artık.bu adam Beşiktaşlı falan değil defalarca söyledim burada...

hoca Fbli böyledir BJK li şöyledir demiyorum.
    biz senelerce son haftada hakem hataları ile kaybettik Seba çıkıp tek kelime etmedi,kimseye ettirmedi...biz buna alıştık bununla büyüdük..
    Aziz başkan da sizi kendisine benzetti diyorum hep neden çünkü her maçta hakem hakem fedrasyon Ulusoy...
    aradaki fark biz bu adamlardan rahatsız oluyoruz siz el üstünde tutuyorsunuz.ne söylerse arkasındasınız bir kişide çıkıp"ya Aziz başkan yeter artık herşeyi de federasyona hakeme bağlama kötüydük işte yenildik bu kadar basit"demiyor.
    cidden yakışmıyor Beşiktaşlıya sızlanmak.tarihte bu böyle olmuş...

• Fenerli ve Galatasaraylı dostlar, Beşiktaşlıların çoğu Demiröreni yeri geldiğinde nasıl eleştiriyor görüyorsunuz onun için devamlı onun dediklerini sanki biz kabul ediyormuşuz gibi önümüze koymayın...
  • Bende beşiktaş a bazı şeylerin kasıtlı yapıldığını düşünüyorum

Bi kaç tane olsa tamam da daha kaç hafta oldu bu kadar hata olmaz

Federasyon galatasaray ilişkisini ise zaten biliyoruz önceki yıllardan
  • ulusoy avrupa klüplerinede pirm veriyor heralde. baksanıza kendi liginde gol bile atamayan MARSİLYA, Beşiktaş a 2 çekiyor.

Ulen federasyon!! Beşiktaş hep senin yüzünden gol atamıyor
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.