Şimdi Ara

FEDERASYON BEŞİKTAŞ'A BU SENE RAHAT VERMEYECEK !!! DUYARSIZ KALMAYALIM (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu lig böyle nasıl geçer allah sonumuzu hayır etsin.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

quote:

Orjinalden alıntı: cdemir

Hocam Beşiktaş'lı değil de nerelidir kendileri.

Hocam asıl sen bari yapma. Ne kişinin karakteri tuttuğu takımla alakalıdır nede kişilerin karakterleri takımlarını etkiler.
    Takım taraftarlarının içerisinde, hırsızı, uğursuzu, ahlaksızı, pkklısı, akıllısı, zekisi hepsi vardır.

Aynı şekilde takım yöneticilerinin içinde bu durum geçerlidir.
    Gün gelir FB'li yönetici, gün gelir BJK'lı yönetici çıkar saçmalar.

Hiç bir takım ahlak erdem olarak diğerinden üstün değildir.

Bana çok komik geliyor bunlar.
    BJK'lı şöyledir, GS'lı böyledir, FB'li de öyledir.

Haksızmıyım.

quote:

Orjinalden alıntı: ilkerinanç

baba gözünü seveyim şu demirörenin yaptıklarını örnek verme bana adamın adını duyunca sinirlerim tepeme çıkıyor artık.bu adam Beşiktaşlı falan değil defalarca söyledim burada...

hoca Fbli böyledir BJK li şöyledir demiyorum.
    biz senelerce son haftada hakem hataları ile kaybettik Seba çıkıp tek kelime etmedi,kimseye ettirmedi...biz buna alıştık bununla büyüdük..
    Aziz başkan da sizi kendisine benzetti diyorum hep neden çünkü her maçta hakem hakem fedrasyon Ulusoy...
    aradaki fark biz bu adamlardan rahatsız oluyoruz siz el üstünde tutuyorsunuz.ne söylerse arkasındasınız bir kişide çıkıp"ya Aziz başkan yeter artık herşeyi de federasyona hakeme bağlama kötüydük işte yenildik bu kadar basit"demiyor.
    cidden yakışmıyor Beşiktaşlıya sızlanmak.tarihte bu böyle olmuş...

hocam siz biraz arşivlere göz atın.
    o dediğiniz Seba'dan beri olmuyor.hemen hemen her sezon siz de azımsanmayacak kadar ağlıyorsunuz.örnek mi?uğraştırmayın şimdi siz beni,anladınız siz onu

• 2003-2004 sezonundan bahsediyorsan haklısın bir kez o sezon yaptık.
    ama düşünüyorum da siz olsaydınız herhalde iç savaş çıkardı ligler iptal olurdu...
    ben genelde söyledim camia olarak öyle vukuatımız yok,yöneticileri saymıyorum Sebadan sonraki yönetici profili aynı bizde de.işler iyiyken şampiyonluk varken "biz yaptık" işler kötü giderken "onların yüzünden"
  • quote:

Orjinalden alıntı: ShaLer

quote:

Orjinalden alıntı: GoldBow

quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

dalga geçiceginize destek verin bu sene galatasaray lı federasyon gs yi şampiyon yapıcak haberiniz yok fenerde bi iş yok bari beşiktaşımızın önünü kesmesinler

Platini'yi de bağladık UEFA'da bizim.

Görende beşiktaş takır takır futbol oynuyorda hakları yeniliyo zannetcek hadi nobrenin bi pozisyonu vardı gol sayılmayan o goldü tamamda

• Gs ye 6 haftada verilen 3 penaltı (bence 1inin alakası yok 2. tartışılır ) + geçen hafta haybeye giden 2 puanımız.Ne gerek var uzun uzun yazmaya.İşte alın 2 cümlede herşey.@vendeta nın kulakları çınlasın
  • quote:

Orjinalden alıntı: oLiViaa

Gs ye 6 haftada verilen 3 penaltı (bence 1inin alakası yok 2. tartışılır ) + geçen hafta haybeye giden 2 puanımız.Ne gerek var uzun uzun yazmaya.İşte alın 2 cümlede herşey.@vendeta nın kulakları çınlasın

o zaman GS ile kapışmanızı öneririz...
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.