Şimdi Ara

FEDERASYON BEŞİKTAŞ'A BU SENE RAHAT VERMEYECEK !!! DUYARSIZ KALMAYALIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
0
Favori
1.247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar ben bir koyu beşiktaşlı olarak bu sezon federasyonun beşiktaş'a olan düşmanlığını kınıyorum...Bu sene tamamen bir rezillik var ortada. Geçen hafta ankara maçında 2 puanımızı aldılar o yetmedi bu hafta penaltımızı vermediler, bir sürü sarı kartı göstermediler.. inanılmaz bi sert oyun vardı ve hepsini göz ardı ettiler.. nobre'nin yüzüne tekme geldi kırmızı kart vermediler.. gidip haftaya en kritik maçta oynatmamak için cisse'yi oyundan attılar ve bizim için çok büyük bir kayıp... Tamamen rezillik.... ben maçı izlerken kazansak bile hılt oldum çok sinirlendim. bu kadar bariz taraflı hakem yönetimi olamaz bu rezalete nasıl dur denilecek artık bütün sene hem rakip takımla hemde rakip hakemlerle federasyonla mücadele ediyoruz ben böyle bir rezilliği türk liginden başka hiç bir ligte görmedim artık bu federasyonun indirilmesi gerekiyo !!! sessiz kalmayın gerçek beşiktaşlılar

• AZİZ YILDIRIM İSTİFA
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChordSolo

AZİZ YILDIRIM İSTİFA
    quote:

Orjinalden alıntı: ChordSolo

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

dalga geçiceginize destek verin bu sene galatasaray lı federasyon gs yi şampiyon yapıcak haberiniz yok fenerde bi iş yok bari beşiktaşımızın önünü kesmesinler

• quote:

Orijinalden alıntı: zeak13

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    abooowww lig elden gidiyor
  • quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA
    quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

Cok komiksin. Su an gülmekten yerlerde debeleniyorum. Inanilmaz sakaci cocuk seni
  • quote:

Orjinalden alıntı: GoldBow

Arkadaşlar ben bir koyu beşiktaşlı olarak bu sezon federasyonun beşiktaş'a olan düşmanlığını kınıyorum...Bu sene tamamen bir rezillik var ortada. Geçen hafta ankara maçında 2 puanımızı aldılar o yetmedi bu hafta penaltımızı vermediler, bir sürü sarı kartı göstermediler.. inanılmaz bi sert oyun vardı ve hepsini göz ardı ettiler.. nobre'nin yüzüne tekme geldi kırmızı kart vermediler.. gidip haftaya en kritik maçta oynatmamak için cisse'yi oyundan attılar ve bizim için çok büyük bir kayıp... Tamamen rezillik.... ben maçı izlerken kazansak bile hılt oldum çok sinirlendim. bu kadar bariz taraflı hakem yönetimi olamaz bu rezalete nasıl dur denilecek artık bütün sene hem rakip takımla hemde rakip hakemlerle federasyonla mücadele ediyoruz ben böyle bir rezilliği türk liginden başka hiç bir ligte görmedim artık bu federasyonun indirilmesi gerekiyo !!! sessiz kalmayın gerçek beşiktaşlılar

+1903 tamamen katılıyorum arkadas

• quote:

Orijinalden alıntı: GoldBow

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

dalga geçiceginize destek verin bu sene galatasaray lı federasyon gs yi şampiyon yapıcak haberiniz yok fenerde bi iş yok bari beşiktaşımızın önünü kesmesinler

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

bu durum size de birşeyler hatırlatmıyor mu?
    aklınız başınıza yeni mi geliyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: messi19

quote:

Arkadaşlar ben bir koyu beşiktaşlı olarak bu sezon federasyonun beşiktaş'a olan düşmanlığını kınıyorum...Bu sene tamamen bir rezillik var ortada. Geçen hafta ankara maçında 2 puanımızı aldılar o yetmedi bu hafta penaltımızı vermediler, bir sürü sarı kartı göstermediler.. inanılmaz bi sert oyun vardı ve hepsini göz ardı ettiler.. nobre'nin yüzüne tekme geldi kırmızı kart vermediler.. gidip haftaya en kritik maçta oynatmamak için cisse'yi oyundan attılar ve bizim için çok büyük bir kayıp... Tamamen rezillik.... ben maçı izlerken kazansak bile hılt oldum çok sinirlendim. bu kadar bariz taraflı hakem yönetimi olamaz bu rezalete nasıl dur denilecek artık bütün sene hem rakip takımla hemde rakip hakemlerle federasyonla mücadele ediyoruz ben böyle bir rezilliği türk liginden başka hiç bir ligte görmedim artık bu federasyonun indirilmesi gerekiyo !!! sessiz kalmayın gerçek beşiktaşlılar

+1903 tamamen katılıyorum arkadas
    tamam beyler sakin, yendik tadını çıkarın

• quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

aklımız başımıza yeni gelmio bu sene iyice abarttılar tadını kaçırdılar artık pes denilecek noktaya getirdiler daha fazla göz yumamam ben bi beşiktaşlı olarak bunu anlatmaya çalışıyorum.. ama sizde ciddi olarak destek vermelisiniz şakası yok bu olayın artık

• quote:

Orijinalden alıntı: VogAumTaR

Alıntıları Göster
    fenerlilere bak koçlarım benim

kurt gibi bekliyorlar dalga geçke için

bjk formu fenerli doldu bi anda

• quote:

Orijinalden alıntı: VogAumTaR

Alıntıları Göster
    Çatır çatır top oynuyoruz...Hakem hataları Galatasaray'a da yapılıyor...Yani federasyonun Cimbom'u şampiyon yapacağını iddia etmek saçmalık...
  • quote:

quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

aklımız başımıza yeni gelmio bu sene iyice abarttılar tadını kaçırdılar artık pes denilecek noktaya getirdiler daha fazla göz yumamam ben bi beşiktaşlı olarak bunu anlatmaya çalışıyorum.. ama sizde ciddi olarak destek vermelisiniz şakası yok bu olayın artık

Alıntıları Göster
    Tabi canım ayarttık federasyonu rahatız bu sezon

• quote:

Orijinalden alıntı: ArmaLeO

fenerlilere bak koçlarım benim

kurt gibi bekliyorlar dalga geçke için

bjk formu fenerli doldu bi anda

Alıntıları Göster
    haftaya gs maçı var, cisse haksız atılmış diyosunuz..eğer öyleyse hakeme

2-3 sene evvel gs maçından bi hafta önce alakasız bi pozisyonda aurelio'a sarı kart vermişti hakem ve cezalı duruma düşmüştü...biz de kendimizi yırttık, bas bas bağırdık...bunlar ince durumlar..insanın aklına hep kötü şeyler geliyo

• quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

Sen ne diyon yaa! Futboldaki pisliklerden en çok canı yanan Beşiktaştır. 2 sene önceki anelka nın elleriyle, uydurulan penaltılarla 13 puan haksın kazanç elde ettiğiniz sezon son hafta denizli yi yenemediniz diye üzerinize oyun oynandığına inandırdınız kendinizi. Biz yıllardır çekiyoruz bunu. 2-3 sene size 23 sene gs ye dağıtılı böyle şampiyonluklar, arada o da çok iyi olursak bi şampiyonluk almamıza karışmazlar.
    Çıkıp burda yılların mazlumu rolüne bürünmeyin

• quote:

Orijinalden alıntı: aLCoHoL111

Alıntıları Göster
    ya galatasaray lılar fazla konuşmayın gerek yok tamam mı ?? burda biz galatasaray a yapılan kıyakları gözümüzle görüyoruz hakemleri görüyoruz federasyonun rezilliğini görüyoruz sizin burda gelip yorum yapmanıza oynadığınız futbolu önümüze koymanıza gerek yok hakkınızla oynayıp kazanırsınız bişey demeyiz ama bizim önümüzü kesmelerine biz susup oturamayız

• quote:

Orijinalden alıntı: aLCoHoL111

Alıntıları Göster
    bu maçı izlemedim henüz ama Marsilya maçında ki hakemin benzerini henüz Türkiye liglerinde görmedim, o maçtan sonra neden hakeme böyle hakaretler etmediniz yada Uefaya yada Platiniye ya da bilmem kime

• quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

Alıntıları Göster
    quote:

quote:

quote:

AZİZ YILDIRIM İSTİFA

Evet, gecen seneki Fenerbahce Camiasinin Federasyondaki Besiktas Akrabaligi laflarini. Siz daha hala bunlara inaniyor musunuz? Cok merak ettim de...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirza_İzmir

bu maçı izlemedim henüz ama Marsilya maçında ki hakemin benzerini henüz Türkiye liglerinde görmedim, o maçtan sonra neden hakeme böyle hakaretler etmediniz yada Uefaya yada Platiniye ya da bilmem kime

Alıntıları Göster
    ettik ettik ona da ettik ama bizim hakemlerin yanında o herif melek kalır

• quote:

Orijinalden alıntı: Mirza_İzmir

Alıntıları Göster
    Yani biz şimdi şampiyon olsak "federasyon sayesinde" bir başkası olsa "federasyona rağmen" öyle mi? Tıpkı sınavdan 90 alan öğrencinin "90 aldım"; 20 alanın da "hoca 20 verdi" demesi gibi...

• quote:

Alıntıları Göster
    quote:

bence hiç de öyle değil, Marsilya maçında rakipten en az 3 futbolcunun atılması gerekiyordu bunu sizde biliyorsunuz ama hiç kimse hakem satılmış demedi, iş bizim lige gelince direk hakemler satılmış oluyor bende bunu anlamıyorum, milli maçlarda ki hakemleri de gördük, Marsilya maçı hakeminide gördük rezalet ötesiydiler, bak bende hakemim ama direk söylüyorum; O hakemler rezaletti!

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.