Şimdi Ara

FEEL HURRICANE kasa resimleri... (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: azmo

Orijinal dizayn aerocool'a aittir,feeller taklid sanırım

quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

ancak Aerocool marka kasalar bu kasalara benzetilmiş

bende o şekilde biliorumi taklit olan feel, ayrıca siyahı berbat....

zaten konu sahibi arkadaşta belirtimiş, bu kadar mı fark olur diye...

ama ben yinede 60+kdv vereceksem 20 daha koyup aopenin camlısını almayı tercih ederim, psu su da kalite
  • evet abi taklit olan feel lütfen dikkat edelim aerocool taklit ürün yapacak kadar küçük bi marka diil
    http://www.aerocool.us/case/aeroengine/aeroengine.htm
    bende aeroengine var çok memnunum
  • Ben hiç zannetmiyorum gümüş rengi ile siyah rengi arasında işçilik ve kalite farkı olduğuna ...
    sonuçta bende siyah kullanıyorum ve herkes kapak çok zayıf diyor ama siz bu kasayı top gibi sektirmediğiniz sürece bu kasanın kapağını vs kıramazsınız aylardır kullanıyoırum ama Allah razı olsun diyorum bunu yapanlara böyle bir rüzgar aeodinamiği ancak bu kadar güzel yakalanır..ısınmıyor cihaz yaf!!
    Ve şekil itibari ile vitrinlik bir cihaz
    herkese tavsiye ben silver ı beğenmedim bu benim zevkim siyah çok hoş monitorde siyah olursa daha iyi

• PSU hariç o fiyat bence AOPEN larla karşılaştırınca çok pahalı. Gene de zevk ve tercih meselesi tabiki, şahsen ben kasada görüntüye fazla önem vermediğimden ilgimi çok çekmedi, kasayı atıyorum bilg masasının gözüne oldu bitti :)

Saygılar.
  • kasalar guzel bırde pıyasada bulunabılse
  • Ben bu sözleri sizin cahilliğinize veriyorum araştırmadan kulaktan dolma bilgiyle insanları yanıltmayın
    şimdi size soruyorum taklit olan mı ucuz olur orjinal olan mı?
    taklit adı üstünde dandik olur buda orjinalini alamayanlara bir alternatif olur
    feel hurricane 550 lik kasa piyasada 150-170 ytl
    aerocool kasa poweri önemsiz 60-70 milyon
    şimdi hangisi taklit hangisi orjinal siz karar verin

quote:

Orjinalden alıntı: Milithian

evet abi taklit olan feel lütfen dikkat edelim aerocool taklit ürün yapacak kadar küçük bi marka diil

• quote:

Orjinalden alıntı: WORLDTHUNDER

Ben bu sözleri sizin cahilliğinize veriyorum araştırmadan kulaktan dolma bilgiyle insanları yanıltmayın

quote:

evet abi taklit olan feel lütfen dikkat edelim aerocool taklit ürün yapacak kadar küçük bi marka diil

+1111

kullanmadan konuşanların sayısı arttıkça durum böyle oluyor

• sonuçta hangisi sahte hangisi gerçek yaw edebiyat yapmayında kesin söyleyin harbiden bu kasalar aynı
  • quote:

Orjinalden alıntı: BeyazBüyü

quote:

Ben bu sözleri sizin cahilliğinize veriyorum araştırmadan kulaktan dolma bilgiyle insanları yanıltmayın

quote:

+1111

kullanmadan konuşanların sayısı arttıkça durum böyle oluyor

+1111111 Bende katılıyorum yan yana koyup ikisine birden baksınlar hangisi daha kaliteli

• quote:

ya kardeşim aerocool piyasada psu suz satılıyo fiyatıda 50$+kdv
    buna 550 lik bi psu takarsan buda 150 160 milyon olur zaten
    kullanmadan konuşmak ne demek ben aero engine kullanıyorum
    feelıda gördüm güzel kasa bişey demiyorum ama gerçeği aerocooldur
  • yani apoen veya asus felan almıyalım o zaman ne gerek var o kadar paraya
  • şuanda emmim pc sini 2-3 günlüğüne verdi amd64 s939 feel hurricane var kasa çok sessiz arkadaki fan hayvani soğutma yapıyo bence kasa çok güzel ama daha da iyilerini bulabilirsin ben mersinde bu kasadan daha iyi kasa görmedim apoen nın tipinden iy arkadaşta h600b var
  • Klasik bir kasa goruntusunden öte göz zevkine hitap eden bir kasa mod olayini seven gece isiklari kapatip neon esliginde sabahlayanlar icin bence gayet guzel bir urun...psu konusuna gelince bence bu kasayi psu suz alip almamak tamamen kullanicinin donanimi ile orantili olabilir diye dusunuyorum eger ben dunyanin parasini verip ust duzey watt canavari donanimla dosersem kasami gider bi de ne olur ne olmaz diye psu ya para veririm ama onun disinda bi arkadasin dedigi gibi cok da dandirik bir urun olmadikca psu larin sorun cikardigi pek gorulmus bisi degil 25 30 dolarlik codegen ler ile senelerini geciren kullanici sayisi cok....
    cogu kullanıcı gidip kasaya psu ya bu parayı verecegime gider ekran kartımı yenilerim diye düşünüyor..
  • quote:

Orjinalden alıntı: guguk

Fiyatı performansına göre çok ucuz bence 100 ytl filan bendede aynı kasadan var ve aldığım ço mennunum hani insanın içinde bir soru vardır ulen aldık ama aynı fiyata başka bişeymi alsaydık diye düşündüren işte bu kasa bunu dedirtmiyor.Herkeze tavsiye ederim.

bilgiler için teşekkurler
  • kasa 65 milyon da 100 milyonluk bi psu mu takcan o kasaya ya bu ne biçim bi mantık ya arkadaşım?????????????????????**
    kabul et aerocool taklit emitasyon
    kont u ara sor bakalım ne dicekler yeter ya!

quote:

quote:

• bu kasaya hdd , cd rom takarken vida ile mi takılıyor yoksa kızaklı sistemmi var?=
  • görüntü itibariyle güzel
  • bu olay önceki konularda da tartışıldı, ve taklit olan feel hurricane idi.
    ayrıca aerocoolun bu modelden daha büyük kasaları da var. ama şekil itibariyle aynı. 1-2 yeri değişik...

quote:

kasa 65 milyon da 100 milyonluk bi psu mu takcan o kasaya ya bu ne biçim bi mantık ya arkadaşım?????????????????????**

quote:

quote:

• quote:

kasa 65 milyon da 100 milyonluk bi psu mu takcan o kasaya ya bu ne biçim bi mantık ya arkadaşım?????????????????????**

Ben 1000$ lık sistemi 170$ lık kasa ve 100$ lık PSU ya emanet ettim.
  • Arkadaşlar ben bu topic i açarken amacım sadece FEEL HURRICANE hakkında bilgi almak isteyenlere fikir vermesiydi. Elbette tartışmalar olabilir yok Aerocool orjinal veya FEEL HURRICANE.. Ne olursa olsun burada şu noktaya parmak basmak istiyorum burada Aerocool kullandığını ve memnun olduğunu söyleyenler çıktı aynı şeklide ciddi bir FEEL HURRICANE hayran kitlesi olduğu da aşikar.. Herkes kasasından memnun şikayet eden yok. Önemli nokta bu...

Ancak tüm bu topic ten çıkan sonuç bence şu : Aerocool kullanıp şikayet eden yok, aynı şekilde FEEL kullananlarda çok memnun. Tipleri birbirine çok benziyor tıpatıp aynı.

Kasa alımı yapacak arkadaşlar... Eğer Aerocool ile Feel Hurricane arasında kaldıysanız, hislerinizi ve bütçenizi göz önüne almaktan başka ciddi bir kriter kaygınız yok bence. Aerocool da alsanız, Feel Hurricane de alsanız pişman olmayacaksınız... Çünkü pişman olduğunu söyleyen yok gibi....

Ben kendim Aerocool u yakından inceledim Feel Hurricane den hiç bir farkı yok. Veya diğer bir değişle Feel Hurricane in Aerocooldan hiç bir farkı yok. Aerocool arka 120 lik egzost fanına sahip değil. Feel Hurricane in ise psu su çok iyi değil. ihtiyaçlarınıza biri elbet cevap verecektir. Önemli olan yukarıda yüklemiş olduğum resimlerdeki üstün dizaynı bir şekilde gözünüzün önünden ayırmak istemeyeceğinizden emin olduğumdur. (İstinai düşünen arkadaşlar elbet olabilir.)

Selamlar....

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.