Şimdi Ara

FEEL HURRICANE kasa resimleri... (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
5.635
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    adam ince ayarı çekti işte
  • demin hurricana yı sipariş ettim sabırsızlaniyorum
  • walla ben o kasalardan aldım sonra gerı verdım fanları gurultulu calısıyor ozellıkle ondekı 12 cm lık fan
    sımdı aopen ın pencelerı kasasını kullanıyorum ama guc kaynagı ytersız fsp 300 watt o guc kaynagı yerıne tagan 480 watt aldım sımdı kasa canavar gıbı calısıyor kasada hıc ses yok aopen pencelerı kasa 90$ tagan 480 psu 110$ herkese tavsıye ederım ....
  • demin eve geldim feel kasamı kurdum 460lık psusuyla alayım bi deneyim dedim heyşey iyi güzel ama psusan cok tiz bir ses cıkarıyor ve resetliyor bilgi suan eski kasanın psusunu taktım sorun yok bu nedir simdi sakamı dedikleri kadar kalitesismiş galiba bu psular
  • Ben PSU suz almıştım. Mümkün olduğunca PSU suz almakta fayda var...
  • Vallaha Başka kasa ve 450 Wattlık başka bir güç kaynağı ile UT 2004 AA 4X yapınca kitleniyodu 15-20 dakka sonra şükür şimdilik bir şey yok bu kasada ekran kartına istediğimi veriyor. Bu fan devir düğmesi nasıl kullanılır 2 soket kablo var output ve input diye onları bağladınız yoksa bu devir hızı göstermelik mantar olay gibime geliyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tikky

Vallaha Başka kasa ve 450 Wattlık başka bir güç kaynağı ile UT 2004 AA 4X yapınca kitleniyodu 15-20 dakka sonra şükür şimdilik bir şey yok bu kasada ekran kartına istediğimi veriyor. Bu fan devir düğmesi nasıl kullanılır 2 soket kablo var output ve input diye onları bağladınız yoksa bu devir hızı göstermelik mantar olay gibime geliyor.

Bak şimdi ilk önce PSU'dan gelen bir molexi 2 kablolu kasanın girişine (ön tarafta) bağla sonra ordan çıkan kabloyu diğer boş fan kablosuna bağla ordan çıkanı diğerine falan bitir

Burda önemli olan ilk olarak 2 girişliyle başlnması ve güç kaynağından gelen 1 molex kullanılması

Biraz karışık oldu ama...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Madman -- 19 Mart 2005, 7:52:53 >

• selamlar. bu kasa gerçekten gürültülü mü? evde benim iki tane vantec tornado 80 mm fanlı normal bi kasa var. bu fanları 7 volt ile çalıştırdığım halde çok ses yapıyor. sessiz ve iyi soğutan bi kasa arıyorum. feel hurricane hoşuma gitti ama öndeki fan sesli ise işime yaramaz. bana kullananlar bilgi verebilir mi?
    teşekkürler
  • siyahıyla grisinin hiç farkı yok, gidin vatanbilgisayarda görüdn, siyahı feel gri si aerocool, 2 si de aynı.
    ve 2 side kalitesiz malzeme.
    her ne kadar bazı arkadaşlar kalite die iddaa etse de kendilierini kandırıyolar,
  • Arkadaşa aldik bizzat monte ettim önceki fan çok dandik dönerken kavisler çiziyor kasa idare eder ama bencede kaliteden bahsetmek mümkün değil.
    Aopen h600b var kullandiğim yanina bile yaklaşamaz kalite kendini belli ediyor.
  • Güzel kasa...
  • ben hem iyi bir soğutma hem de aşırı gürültülü olmasın istiyorum. (zor biliyorum). yani feeldaki soğutma sistemi- 4 fanlı olması- hoşuma gitmişti. aopenlar ın soğutması nasıl? h600b'nin yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: tworule

ben hem iyi bir soğutma hem de aşırı gürültülü olmasın istiyorum. (zor biliyorum). yani feeldaki soğutma sistemi- 4 fanlı olması- hoşuma gitmişti. aopenlar ın soğutması nasıl? h600b'nin yani.

forumda çok kullanan var bende tavsiyeler üzerine aldim eksoz fanlari biraz gürültülü sayilir ama kasa gerçekten güzel büyük ve geniş ben eksoz fanini kullanmıyorum fişini çektim çok sessizlik oluyor özellikle geceleri amd64 939 3000+ işlemcim var load 36-37 full ise 44 c değerlerinde geziniyor.
  • ok teşekkürler.
  • ben de araştırdım bi ara ama hem malzemesine güvenemedim hem de ses sorunu olur mu die askıya aldım şimdilik kullananlar biraz açıklama yaparlarsa ii olur bu konularda
  • ben uzun araştırmalardan sonra VA4000BWS yi beğenmiştim hem sağlam hemde güzel bi kasa ben de zaten psu var
  • ben de o kasayı VA4000BWS- beğendim ama turkiyede hiç bi yerde yok. 1 ay sonra gelecek diyorlar. o kadar bekleyemem. bir de o kasada sadece iki fan var. 120 mm.

feel de fan daha fazla.

termaltake daha kaliteli bir marka orası kesin ama heralde feel hurricane alcam. bunun aynısı aerocool jr. onun da reviewlarına baktığımda olumlu hep. kalitesizlikten söz edilmiyor.
    neyse herkese iyi günler
  • Birkaç resimde benden... Kasa hoş gusel ama biraz fan sesi mevcut...

• soğutma nasıl? overclock falan yapıyor musun? fanlar iş görüyor mu?
  • Aopenin üzerine kasa tanımam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.