Şimdi Ara

Felsefe Konusunda Acil Yardım Gerekiyor...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
370
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Felsefe öğretmenimiz herkeze garip konular dağatıp anlatmalarını istedi ve kimse bu konuları bulamadı. Bende kendi konumu bulamadım. Bana "Bilgiyi elde etmede aklın rolu" konusunu verdi. Sıra arkadaşıma da "Bilgiyi elde etmede deneyin rolü" konusunu verdi. 1 aydır bir türlü bilgi bulamadık. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: ugno

Felsefe öğretmenimiz herkeze garip konular dağatıp anlatmalarını istedi ve kimse bu konuları bulamadı. Bende kendi konumu bulamadım. Bana "Bilgiyi elde etmede aklın rolu" konusunu verdi. Sıra arkadaşıma da "Bilgiyi elde etmede deneyin rolü" konusunu verdi. 1 aydır bir türlü bilgi bulamadık. Bu konuda yardımcı olabilecek arkadaşlar varsa yardımlarını bekliyorum...

Kesin birşey bilmemekle beraber aklıma gelenleri yazıyım. Mesela bir araştırman var arkadaşın gider tek tek kitaplara bakar konuyu bulmak için, sen internetten bakarsın ve daha hızlı bulursun. Bilgiyi bulmada akıl burada devreye giriyor işte. Mesela sen buraya konu açarak aklını kullanmış oldun sanırım anlatabildim bunun üzerine daha çok şey eklersin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.