Şimdi Ara

Fem Simetri / YGS - Sayısal

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kendim yazın ygs çalışmak için almıştım. Şu sıralar kafasında böyle bir düşünce olan 11.sınıflar ve ya mezun grubuna kalmayı düşünenler için kaçırılmıyacak fırsat.
    Ben ytü makine mühendisliğinde okuyorum. Kitaplar 2011 ve 2012 basımlılar ben bu kitaplardan çalıştım ancak ders çalışırken hep müsfete kağıt kullanırım not ve çözüm için, yani kitaplar karalanmış değil. bir kaç soru üzerlerinde çizikler mevcut olabilir.

Matematik 1 - 1. 2. ve 3. kitap - Satıldı

Geometri 1. ve 2. kitap - 20 lira

Fizik - 12 lira

Kimya - 12 lira

Biyoloji - 12 lira

--

Palme Fizik A-B (%20 çözülmüş) - 25 lira

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RZR -- 29 Nisan 2014; 14:45:00 >

• İyi Fiyat
  • RZR R kullanıcısına yanıt
    Bu fırsatı kaçırmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: isinaltinkaya

Bu fırsatı kaçırmayın
    Fem simetrilerin fiyatlarını ve kalitesinden bahsetmeye gerek yok diye düşünmüştüm. Ben temin ederken zorlanmıştım fiyatlardan dolayı o yüzden yardımcı olmaya çalıştım genç arkadaşlarımıza..
  • Güncel
  • erken söyleseydin keşke hocam.arkadaşlar bu arada fiyat gayet güzel alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baroncan1

erken söyleseydin keşke hocam.arkadaşlar bu arada fiyat gayet güzel alınabilir.
    Yanında finalin 2 kitabınıda hediye veriyorum. Final YGS Fizik konu anlatımı ve LYS Matematik konu anlatımı.
    İstanbul içine elden sorunsuz teslim ederim ortak bir noktaya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RZR

Yanında finalin 2 kitabınıda hediye veriyorum. Final YGS Fizik konu anlatımı ve LYS Matematik konu anlatımı.
    İstanbul içine elden sorunsuz teslim ederim ortak bir noktaya.

Alıntıları Göster
    Günceldir
  • quote:

Günceldir

Alıntıları Göster
    Matematik 3 kitap satıldı. Satış devam ediyor.
  • quote:

Matematik 3 kitap satıldı. Satış devam ediyor.

Alıntıları Göster
    Fem Simetri YGS Matematik Seti Tarafımca alınmıştır.
    İlgi ve alakası için arkadaşa teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orijinalden alıntı: artist58

Fem Simetri YGS Matematik Seti Tarafımca alınmıştır.
    İlgi ve alakası için arkadaşa teşekkür ediyorum..

Alıntıları Göster
    Kitapişler'de fem simetriler yeni basım 12 lira.
  • Bilmiyordum öyle olduğunu ben aldığımda pahalılardı ve ucuz bir fiyattan verdiğimi düşünüyordum varsa alıcı fiyat konusunda pazarlığa açığım.
  • RZR R kullanıcısına yanıt
    o iki geometri kitabı en son kaça olur kargoda alıcıya mı ait açıklarsanız sevinirm
  • Ptt Kargo ile gonderim 4-5 lira tutar. Ucreti ona gore anlasirsak ben öderim. Fiyatlar makul degil mi arkadaslar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sgt.Gaz

Kitapişler'de fem simetriler yeni basım 12 lira.

http://www.kitapisler.com/Fem-Dergisi_Yayinlari_br_275
    Hani nerde 12 lira?
  • Hocam pmden konuşalım kitaplar için geo yu arkadaşla anlaşmazsanız konuşalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: popscorn

Hocam pmden konuşalım kitaplar için geo yu arkadaşla anlaşmazsanız konuşalım
    Palme Fizik kitaplarımı buldum onlarıda ekliyorum satışa. Fizik için müthiş bir kaynaktır. Bana lys fizikte 29/30 yaptırmıştır kendisi. Aldığımda çok pahalıydılar ama cidden kaliteli kaynaktır. Hedefi yüksek olanlara öneririm. Kalem bıraktıran soruları olabilir.
  • quote:

Palme Fizik kitaplarımı buldum onlarıda ekliyorum satışa. Fizik için müthiş bir kaynaktır. Bana lys fizikte 29/30 yaptırmıştır kendisi. Aldığımda çok pahalıydılar ama cidden kaliteli kaynaktır. Hedefi yüksek olanlara öneririm. Kalem bıraktıran soruları olabilir.

Alıntıları Göster
    Kalan tüm kitapları 50 liradan bırakıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nice Bike

http://www.kitapisler.com/Palme-Ygs-Lys-Fizik-Soru-Bankasi-A-B-_3263.html?search=Palme%20fizik#0 Palme
    Satmıyorum be tamam. Kendim çözücem tekrardan giricem sınava. Seneye sıralamalarda büyük değişiklik olursa şaşmayın....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RZR -- 4 Mayıs 2014; 15:24:12 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.