Şimdi Ara

FENERBAHÇE CAS A YADA FİFAYA GİDORMU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • internette dolanıp duruyorum ama bir türlü böyle bişe göremiyorum fenerbahçe kendine haksızlık yapıldığını söylüyo ama casa gitmiyo bu niye böyle bu konuda bilgisi olan varmı. bildiğim bir şey var oralarda suçlu insanlar haklarını ararsa ve suçlu oldukları kabul edilirse extra cezalara çarptırılıyo acaba fenerbahçe bundanmı korkuyo eğer fenerbahçe cas gitmişse ve ben bunu görmemişsem özürdilerim ama dediğim gibi bir türlü böyle birşeye rastlamadım

• sanane ki fenerbahceden sizi neden geriyor anlamadığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: fırtan

sanane ki fenerbahceden sizi neden geriyor anlamadığım

yahu arkdaşım ben soru sordum sadece buna niye sinirleniyosun herşeyde bir art niyet neden arıyorsun tartışma kültüründen bu kadarmi bihabersin . soru saçma bir soru değilki haksızlıklara uğrayan insanları adalet yanlız bırakmamış gidebilecekleri kurumlar var bunlara neden gitmiyolar.

haberin olsun saldırmayı bizde biliyoruz ama saldırmıyoruz
  • hocam bak fenerbahce hakkını aramadı mı sizce aziz yıldırım yayın yasağı talebi 2 defa reddedildi.ama hersey çıktıktan sonra insanların kafalarında fenerbahce imajı kötü olarak algılandı ve bulent uygunun avukatı talep etti ve yayın yasağı geldi !!!(aklıma ilk gelen bu) TFFnu fenerbahce yöneticilerine devamlı sunu söylemiş aman kesinlikle beyanat vermeyin(eğer nihat beyi dinlerseniz duyarsınız) fenerbahce yöneticileride tüm türkiyede susmakla şuçlandı ama gs ve ts taraflarıda hep beyanatlar vererek ortamı iyice gerdiler. yani uzun lafın kısası fenerbahce yönetimide dünyanın en ünlü avukatlarla görüşme halindeler yakında herşey ortaya çıkacak

dipnot:birçok kişi sürekli kötü niyetli olarak konu açtığı için sizide onlardan zannettim kusura bakmayın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.