Şimdi Ara

'Fenerbahçe daha zor bir takım'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
626
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Rıza Çalımbay, takımının pazar günü Fenerbahçe ile karşılaşacağını anımsatarak, "Fenerbahçe, daha zor bir takım. Ofansı çok kuvvetli, her an oyunun kaderini değiştirebilen bir takım. Dünkü maçlarına baktığınız zaman çok gol kaçırdılar, çok atak oynadılar. Onun için de Fenerbahçe maçı, Galatasaray maçı gibi olmayacak. Bu maçta defansif açıdan daha iyi olmamız gerekiyor" ifadelerini kullandı.

http://www.ntvspor.net/haber/futbol/130063/fenerbahce-daha-zor-bir-takim?utm_source=dlvr.it&utm_medium=twitter

Adam haklı gs'nin içler acısı halini gördük mersinde.2 pozisyonları var 1'i gol.

• Rıza Çalımbay gibi dünyanın en iyi hocası bunu söylüyorsa Fenerbahçe'nin şampiyonluğu hayırlı olsun.
  • 4 pozisyon var,biri gol.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dar-ül Harb D kullanıcısına yanıt
    bi burak bide yasin'in gol olan var nerde 4 ? sizin 4'se mersin'in 10 o zaman yanlış maçımı izledik 75 dk. geri çeklip rakibi beklediniz.
  • Erciyes Kadıköy de puan koparabildiyse sen kendi evinde pekala puan alabilirsin Rıza hocam, bize göre hava hoş yani fark yesen de olur ama işin ucunda BJK yi 2. yapmakta var
  • kayserinin kadıköyde ezdiği fener için mi bunu demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nationalsocial

kayserinin kadıköyde ezdiği fener için mi bunu demiş

ezdi mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonder Woman JL

bi burak bide yasin'in gol olan var nerde 4 ? sizin 4'se mersin'in 10 o zaman yanlış maçımı izledik 75 dk. geri çeklip rakibi beklediniz.

Sayalım:
    -Yasin gol.
    -Burak ilk yarıda defansı geçip ceza alanına girmeden kaleci ile karşıya kaldı; vuruşu kalecinin üzerine gitti.
    -ikinci yarıda Burak Servet'in hatasından faydalanıp defansı geçerek kaleci karşı karşıya kaldı.kalecidir kurtardı.
    -Sneijder cepheden vururken savunma müdahale etti ve top Burak'ın önünde kaldı, bekletmeden vurdu ve top auta gitti.
    Mersin'inde 3 pozisyonu vardı. Sızlanma da sampiyonlugumuzu seyret.

• Dar-ül Harb D kullanıcısına yanıt
    2. VE 4. YAZDIKLARINA GERÇEKTEN GOLLÜK POZİSYON DİYORSAN FUTBOL İZLEME...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wonder Woman JL

2. VE 4. YAZDIKLARINA GERÇEKTEN GOLLÜK POZİSYON DİYORSAN FUTBOL İZLEME...

O pozisyonlara gollük demeyende ciddi problemler vardır.
    Mesela dün FB maçında erciyesli defans topu kaptırdı ve Kuyt weboya pas verdi. Webo da ceza alanına girmeden kaleci ile karşı karşıya kaldı. Yazdığım ikinci pozisyon ile webonun pozisyonu aynıdır, ikisi de gol pozisyonudur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

ezdi mi

Erciyes'i lig başından beri takip ederim. Ligden düşmüş dağılmış bir takım erciyes. Kadronun yarısı yoktu drenthe yoktu ismini duymadığım oyuncular vardı ilk 18'de. Biraz baskı gördü mü dağılan bir defansı var.
    Erciyes'in 2 topu direkten dönmüş kaçan net pozisyonlar var. Son dakikada sayılmayan buz gibi golü var. 2-1 almıştı maçı erciyes.
    F.bahçe yedek kadrosuyla bile çıksa yenmesi gerekiyordu erciyes'i. Ama tam tersi oldu. Erciyes paf takımıyla kadıköyde kazanıyordu hakem olmasa
    Oynadığımız oyuna bakıp lanet ediyordum ama rakiplerimize bakıyorum onların hali daha da beter. Halimize şükrediyorum bu yüzden

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

quote:

Orijinalden alıntı: Rudy Fernandez

quote:

ezdi mi

Erciyes'i lig başından beri takip ederim. Ligden düşmüş dağılmış bir takım erciyes. Kadronun yarısı yoktu drenthe yoktu ismini duymadığım oyuncular vardı ilk 18'de. Biraz baskı gördü mü dağılan bir defansı var.
    Erciyes'in 2 topu direkten dönmüş kaçan net pozisyonlar var. Son dakikada sayılmayan buz gibi golü var. 2-1 almıştı maçı erciyes.
    F.bahçe yedek kadrosuyla bile çıksa yenmesi gerekiyordu erciyes'i. Ama tam tersi oldu. Erciyes paf takımıyla kadıköyde kazanıyordu hakem olmasa
    Oynadığımız oyuna bakıp lanet ediyordum ama rakiplerimize bakıyorum onların hali daha da beter. Halimize şükrediyorum bu yüzden

abi bu ligden bişey olmaz ya

• Rudy Fernandez kullanıcısına yanıt
    Katılıyorum. Rezil oynamak konusunda takımlar birbiriyle yarışıyor. Ama kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yok. Çünkü hepside kötü.

• Allah aşkına fenerin kaç pozisyonu vardı bu maçta

• quote:

Orijinalden alıntı: MaXiLoPeZ

Katılıyorum. Rezil oynamak konusunda takımlar birbiriyle yarışıyor. Ama kimsenin kimseye laf söylemeye hakkı yok. Çünkü hepside kötü.

Lig son haftalar genellikle felç aga zaten anadolu takımlarından düşme hattı dışındakiler bıraktı zaten . İstanbul BB var zaten malumunuz hükümetin takımı her türlü ayrıcalık sağlanıyor ulan kova Volkan Babacan'ı milli takıma aldılar :) Hacı bu sene şampiyonluğu kimse hak etmiyor fakat gönlümden Beşiktaş geçiyordu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.