Şimdi Ara

fenerbahçe sizce nasıldı???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
602
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1

fenerbahçe sizce nasıldı???

(En Son Oy Tarihi: 18.9.2005)
Giriş
  • arkadaşlar sizce fenerbahçe milan maçında nasıl oynadı

• arkadaşlar katılımlarınızı bekliyoruz
  • walla müthişten sonra idare eder bence olmamıs yani seviye okadar düşmez "müthiş,güzel,idare eder" diye olabilirdi bence güzel oynadık
  • arkadaş biz daha yenilerdeniz kusura bakmamanızı umujyorum
  • fener herzamanki gibi kötüüü, avrupada tek kral var ama bu takımın ismini vermeyeceğim nasıl olsa herkez biliyor
  • quote:

Orjinalden alıntı: bright

fener herzamanki gibi kötüüü, avrupada tek kral var ama bu takımın ismini vermeyeceğim nasıl olsa herkez biliyor

AMA KRAL ÇIPLAK
  • arkadaş kralı da gördük tromso idi herhalde adı o takıuma yanildi yuh!!! be bi de bize kral diye yutturacak gitte ebeni kandır bwe!!!!!!!!!!!1
  • quote:

Orjinalden alıntı: Ares

walla müthişten sonra idare eder bence olmamıs yani seviye okadar düşmez "müthiş,güzel,idare eder" diye olabilirdi bence güzel oynadık

haklıııı iyiydik güzel dayandık,oynatmadık tuttuk 85 dakka...ancelotti nasıl delirdi görmediniz mi
  • KRALA TRAMİSU YEDİRDİLER.....
  • fener yine rezil kepaze oldu
  • bence son ana kadar güzel oynadılar ama selçuk maç boyunca ayağında çok top tuttu, sonunda da onun yüzünden fener gol yedi...
  • idare eder...

dida gününde olmasaydi alirdik maçi
  • Ben Galatasaray'lıyım, ama Fener'in çok iyi oynadığını düşünüyorum. Ama Tromso maçı hakkında tek laf bile etmeyin. Sahayı görmediniz mi? Orada insanda şevk, motivasyon mu kalır? Maç bitse de gitsek der insan. Ama İstanbul'da rövanşını çok güzel alacaz, herkes görecek.
  • süperdi son üç sezonun en iyi maçını oynadı. (farklı bir yorum olsun dedim)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.