Şimdi Ara

Fenerbahçe Teknik Direktörü Alex De Souza....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
2.254
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

"@Alex10combr Alex Kaptan sen Fenerbahcenin Teknik Direktörü olmaya düsünürmüsün ?.." diye sorulan bi twite

Alex10combr Alex10.com.br
    istiyorum.

diye cevap vermiş... Daha önce tartışıldı mı bilmiyorum ama Alex'i ilerleyen yıllarda teknik direktör olarak görmek ister misiniz? Başarılı olabilir mi bir teknik direktör olarak... Şahsen ben çok aradayım...

• Onun teknik zekası, oyunu okuyabilme mekanizması Futbolculara yansırsa, çok fena olur diye düşünüyorum.. Başka konularda demiştim yine diyorum. Alex bu camianın adamıdır. Kulüpten kesinlikle ayrılmasın futbolu bıraktıktan sonra kulüpte başka görevler verilsin
  • Futbol zekası çok üstün, ilerleyen senelerde olması muhtemel bir olay.
  • Bende tam aradayım ama yapmasın bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan_34

Futbol zekası çok üstün, ilerleyen senelerde olması muhtemel bir olay.
    Bence olamaz, koşmuyor.
  • Aykutun yardımcısı olacak, istiyorum kelimesi böyle başlıyacak ve tecrübe kazanıp ileride başına geçicek. Alex ömrü = Fenerbahçe olacak inş Gslilerin Hagiye Hagininde gsye yaptıkları bizde olmaz... Alexin çıkıpta TARAFTARINA Hırsız tarzı bir kelime sarfeteceğini Ömrü billah beklemem oda ayrı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetcan_34

Futbol zekası çok üstün, ilerleyen senelerde olması muhtemel bir olay.
    Ben de kesinlikle kulüpte kalması ve aktif rol alması gerektiğini düşünüyorum... Futbol zekası çok yüksek ve oyunculara çok fazla şey katacağından eminim... Tek sakıncam Teknik direktörlük çok daha ayrı birşey başarısız olma ihtimali var ve onu başarısız görmek te istemem şahsen... Ama sonuna kadar desteklerim ve Td olarak görmek isterim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Miki Rapaiç

Aykutun yardımcısı olacak, istiyorum kelimesi böyle başlıyacak ve tecrübe kazanıp ileride başına geçicek. Alex ömrü = Fenerbahçe olacak inş Gslilerin Hagiye Hagininde gsye yaptıkları bizde olmaz... Alexin çıkıpta TARAFTARINA Hırsız tarzı bir kelime sarfeteceğini Ömrü billah beklemem oda ayrı...
    Alex Aykut'un yardımcısı olmak istemediğini söylemişti ama bu bi gerçek.

Tercih yapmak gerekebilir ilerki senelerde
  • quote:

Aykutun yardımcısı olacak, istiyorum kelimesi böyle başlıyacak ve tecrübe kazanıp ileride başına geçicek. Alex ömrü = Fenerbahçe olacak inş Gslilerin Hagiye Hagininde gsye yaptıkları bizde olmaz... Alexin çıkıpta TARAFTARINA Hırsız tarzı bir kelime sarfeteceğini Ömrü billah beklemem oda ayrı...
    transferlere karışmasın. geri kalan işlere baksın. çok iyi olur
  • Simdi Aykut hoca Alex kiyaslamasi yapacagim da, yine kufur edecekler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D'Artagnan

transferlere karışmasın. geri kalan işlere baksın. çok iyi olur

Alıntıları Göster
    Önceden Rıdvan'ı isterdim gelsin dursun başarısız da olsa umrumda değil diyordum şimdi Alex için düşünüyorum aynı şeyleri.Alex teknik direktörlük işini ciddiye alırsa bence futbolculuk kariyerinden daha parlak olabilir kariyeri.
  • quote:

Gelecekte Fenerbahçe'nin T.Direktörü olacak, ama başarılı olur mu bilemem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Luca Brasi

Önceden Rıdvan'ı isterdim gelsin dursun başarısız da olsa umrumda değil diyordum şimdi Alex için düşünüyorum aynı şeyleri.Alex teknik direktörlük işini ciddiye alırsa bence futbolculuk kariyerinden daha parlak olabilir kariyeri.

Alıntıları Göster
    olur tabi ki oyunu çok iyi okuyor alex.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Simdi Aykut hoca Alex kiyaslamasi yapacagim da, yine kufur edecekler.

Kaşınma
    Olmalı bence.mukemmel oyun zekasını diğer oyunculara aktarabilirse neler olur düşünemiyorum.
  • Dakika 83 .Alex Stochu oyundan aliyor. Tribunlerde alkis sesleri
  • quote:

Orijinalden alıntı: Robb Stark

Dakika 83 .Alex Stochu oyundan aliyor. Tribunlerde alkis sesleri

eyvah simdi liseli chuckly gelir fitili atesledin
  • quote:

Orijinalden alıntı: S10ERM

quote:

Orijinalden alıntı: Robb Stark

Dakika 83 .Alex Stochu oyundan aliyor. Tribunlerde alkis sesleri

eyvah simdi liseli chuckly gelir fitili atesledin

Alıntıları Göster
    Teknik direktör Alex de Souza Neymar'ı oyundan alıyor ve yerine Recep Niyaz giriyor.

(Tabi o zaman Neymar 32-33 yaşında falan )

• quote:

Orijinalden alıntı: Mechaniker

Teknik direktör Alex de Souza Neymar'ı oyundan alıyor ve yerine Recep Niyaz giriyor.

(Tabi o zaman Neymar 32-33 yaşında falan )

Alıntıları Göster
    Kesinlikle olmamalı diye düşünüyorum alınacak başarısız sonuçlardan sonra bize bunca emeği geçen gönlümüze taht kurmuş bu insana edilecek hakaretleri
    düşünemiyorumda şimdiden içim cızlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: SpyM3GTR

Kesinlikle olmamalı diye düşünüyorum alınacak başarısız sonuçlardan sonra bize bunca emeği geçen gönlümüze taht kurmuş bu insana edilecek hakaretleri
    düşünemiyorumda şimdiden içim cızlıyor.

Alıntıları Göster
    Bi yandan istiyorum,bi yandan da istemiyorum.Teknik direktör olmak için futbolu çok iyi bilmek, takımı çok iyi yönetmek yeterli değil maalesef. Bunların yanında şansda gerekiyor.Olur da şanssız bir şekilde başarısız olursa yapılacak yorumları falan düşünmek istemiyorum.Ama takımın içinde başka pozisyonlarda görev almasını isterim.Alt yapıda ya da yönetimde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ALEXİST

Bi yandan istiyorum,bi yandan da istemiyorum.Teknik direktör olmak için futbolu çok iyi bilmek, takımı çok iyi yönetmek yeterli değil maalesef. Bunların yanında şansda gerekiyor.Olur da şanssız bir şekilde başarısız olursa yapılacak yorumları falan düşünmek istemiyorum.Ama takımın içinde başka pozisyonlarda görev almasını isterim.Alt yapıda ya da yönetimde.

Alıntıları Göster
    bu alexden kurtulamıyacaz heralde. torunlar görür artık alexsiz günleri.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.