Şimdi Ara

FIFA 12 PSN KARDEŞLİĞİ GRUP DOLDU 5/5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.016
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

kardeşlik için 5 kişi olmaya gerek yok ben oyunu aldım (aslında dün oyunu ben almam kaydıyla 5 kişi grup kurduk hatta daha fazla kişi başvurdu ancak acil bir işim çıktı babam hastalandı hastaneye yatış verdiler ama bu akşam taburcu oldu)

garanti bankasından hesabı olanlar internetten havale veya oluyorsa bankamatikten havale yaparak bana parayı göndersinler 26 tl.
    ben indiriyorum şuanda ama bağlantım yavaş 1024 mpbs sanırım 1,5 gün sürecek ancak sizde hemen indirebilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ___ukyo___ -- 5 Kasım 2011; 1:12:10 >

• kardes yarın aRA KONUSALIM 0544 782 28 33 GOKHan
  • dünkü bahsi geçen konu linkini veriyorum : FİFA 12 PSN KARDEŞLİĞİ 5/5 OYUN ALINDI ..!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ___ukyo___

dünkü bahsi geçen konu linkini veriyorum : FİFA 12 PSN KARDEŞLİĞİ 5/5 OYUN ALINDI ..!
    arkadaşlar başka bankalardan EFT göndermeyin, olmaz, tatil nedeni ile bayramdan sonra hesabıma geçer ama garantiden HAVALE yaparsanız hemen hesabıma geçer bende kullanıcı bilgilerini gönderirim sizde indirmeye başlarsınız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gist

kardes yarın aRA KONUSALIM 0544 782 28 33 GOKHan

tamam kardeş bende kontur var ararım.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: gist

kardes yarın aRA KONUSALIM 0544 782 28 33 GOKHan

tamam kardeş bende kontur var ararım.

Alıntıları Göster
    archieduke arkadaşım, özelden hesap bilgilerimi gönderdim garanti bankasından havale göndereceksin değil mi ?
    başka almak isteyen arkadaşlar varsa ister özelden ister buradan mesaj atabilirler 2 kişi daha alabilir.
  • quote:

archieduke arkadaşım, özelden hesap bilgilerimi gönderdim garanti bankasından havale göndereceksin değil mi ?
    başka almak isteyen arkadaşlar varsa ister özelden ister buradan mesaj atabilirler 2 kişi daha alabilir.

Alıntıları Göster
    TAMAMDIR YOLLYUROUM 2 DAKKYA KONTROL ET
  • quote:

Pm attım dostum
  • quote:

Orijinalden alıntı: archieduke

Alıntıları Göster
    tamam kardeş havale gelmiş hesap bilgilerini yolluyorum hayırlı olsun.
  • quote:

tamam kardeş havale gelmiş hesap bilgilerini yolluyorum hayırlı olsun.

Alıntıları Göster
    ukyo pm attım sana hesap bilgilerini yollarsan garantiden yollayabılırım hemen parayı
  • quote:

Orijinalden alıntı: freev

ukyo pm attım sana hesap bilgilerini yollarsan garantiden yollayabılırım hemen parayı

tamam kardeş bende pm attım cevabını bekliyorum.
  • quote:

quote:

tamam kardeş bende pm attım cevabını bekliyorum.

Alıntıları Göster
    sen hesabını kontrol et kardeşim paran geliyor
  • quote:

Alıntıları Göster
    Yolladım dostum ücreti psn bilgilerini bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi freev -- 4 Kasım 2011; 23:52:42 >
  • quote:

Alıntıları Göster
    tamam kardeş para gelmiş account bilgilerini yolluyorum ancak diğer arkadaşa söylemeyi unuttuk vaktin varsa biraz bekle offline olsun. sende indirmeye başladıktan sonra hesaptan offline ol.
  • quote:

tamam kardeş para gelmiş account bilgilerini yolluyorum ancak diğer arkadaşa söylemeyi unuttuk vaktin varsa biraz bekle offline olsun. sende indirmeye başladıktan sonra hesaptan offline ol.

Alıntıları Göster
    tamam sen onu bilgilendirirsen sevinirim
  • quote:

kardeş indirmeye başladıktan sonra accountdan offline ol yani çık diğer arkadaşta indirmeye başlayacak teşekkürler.
  • quote:

quote:

kardeş indirmeye başladıktan sonra accountdan offline ol yani çık diğer arkadaşta indirmeye başlayacak teşekkürler.

Alıntıları Göster
    tamamdır hocam offline oldum.
  • quote:

tamamdır hocam offline oldum.

Alıntıları Göster
    bende offline oldum bilginize teşekkürler
  • quote:

Alıntıları Göster
    arkadaşlar başka almak isteyen varmı 1 kişi daha alabilir gece downloadda bırakırsınız makinayı iyi olur :)
  • quote:

kardeş başka satış konusunda gördüm birisinin harddiski dolmuş 9,5 gb boş yerin yoksa downloadı pause edip oyuna yer aç ? dikkat et downloadı cancel etme :)
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.