Şimdi Ara

FIFA 15 İÇİN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ram kingston 4gb
    450w psu
    Ati hd 3850 2 gb 256bit dx10.1

Arkadaşlar ekran kartı olarak r7 240 alsam fifayı medium 1080p açmak için yeterli olacak mıdır sizce ?

• Burda işlemcinin de minimum gereksinimleri karşılamadığı yazıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Burda işlemcinin de minimum gereksinimleri karşılamadığı yazıyor

Hocam bir arkadaşımda da aynı işlemci var ve oyunu sıkıntısız oynuyor.
  • Minus40 kullanıcısına yanıt
    Link kopyalanmamış tekrar atayım.

http://www.game-debate.com/games/index.php?g_id=9278&canMyCpuRunIt=FIFA%2015

Bu sitelere pek guvenilmez böyle sınırda sistem uyumluluğu aradığın da hatalı sonuçlar verebiliyor.Arkadaşının ekran kartı ne ? Arkadaşında aynı işlemcinin sorunsuz çalıştırdığına eminsen butçeni söyle bir kart bakalım sana
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    650ti kullanıyordu. Hocam 200 tl olabilecek en fazla ekran kartı.
    rahat oynarsın crysis 3 ten bahsetmiyorsan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minus40

650ti kullanıyordu. Hocam 200 tl olabilecek en fazla ekran kartı.
    Yarım saat araştırdım bir sonuca varamadım :) Youtube'a bakarsan oynayanlar var yabancı forumlarda bilgi yok karşılaştırmalar da da minimum istediği karttan dusuk performans veriyor.2. ele yönelmek en iyisi gibi butçe arttırılamıyorsa.Guzel kartlar bulabilirsin ikinci elden
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatih211

Yarım saat araştırdım bir sonuca varamadım :) Youtube'a bakarsan oynayanlar var yabancı forumlarda bilgi yok karşılaştırmalar da da minimum istediği karttan dusuk performans veriyor.2. ele yönelmek en iyisi gibi butçe arttırılamıyorsa.Guzel kartlar bulabilirsin ikinci elden

Alıntıları Göster
    Bence az daha bekle bütçe arttır. Hem işlemci hem ekran kartı hem psu upgradeı yap. 750 tl filan yeter 2.ele yönelirsen 0danda 1000tl topla dizersin artık.
  • Hocam FIFA 15 full yada orta ayar 1080p sıkıntısız oynasam yetecek bir kart arıyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Minus40

Hocam FIFA 15 full yada orta ayar 1080p sıkıntısız oynasam yetecek bir kart arıyorum

2.el 260X bak.
  • Fatih211 kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam değerlendireceğim
  • MstfAlkan kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam
  • R7 260X/7770 bunlar senin işini görecektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnqelTR

R7 260X/7770 bunlar senin işini görecektir.

g3258 fifa15de sorun çıkarttıgını göz önnde bulundurursak o işlemci o oyuna dert çıkarır diyorum ben:

Amd fx6300 ve yanına msi 970a g43 ikilisi ve r7 240 ekran kartı rahatca oynamaya yetecektir biraz isslemciye abanan bir oyun... masraf gerekli yada hiç uğraşmadan ikinci el i7 870 gibi bir işlemci alır yanına hd7770 falan alır yine rahat oynar :)
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Araştıracağım
    biraz eski versiyon ama işini fazlasıyla görür. Hem sıfır 2 yıl garantili kart. (Hanımın eskisi, malın sıfırı iyidir )
  • Hanımın eskisini bilemedim ama kart konusunda haklısın
  • R7 250 yada 260x
  • berkanenes kullanıcısına yanıt
    Sağolun
  • Gtx 460 ile fifa 14 ü 1680X1050 çözünürlükte ultrada 60 fps sabit oynuyorum. Fifa 15 te çok fazla bir erkan kartı istemeyecektir.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.