Şimdi Ara

Fifa 15 Momentum Paylaşımları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
803
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, ekledıgım fotograf basit bir oyun hatası gibi gorunebılır ancak benım dikkatimi çeken bu hatanın tam kazanmam gereken maçta olması . Bu pozisyonda top Boateng'in ayağının içinden geçiyor ve Neymar gidip golü atıyor. Aynı şekilde bir pozisyon daha vardı başka bir maçta fakat ekran görüntüsünü alamamıştım yine Boateng topa ayağını koyuyor top ayağının içinden geçiyor ve yine tesadüf ki mutlaka kazanmam gereken bir maç :)
    Sonuç; 17 puanda kalıp üst ligi 1 puanla kaçırmak. Asıl kafamı kurcalayan bu momentum bir yazılımla yapılıyorsa nasıl becerip yazıyorlar ? Oyunu yazmaktan daha zor bence. Sizler de bu tip paylaşımları yaparak oyundan iyice soğumamı sağlarsanız sevinirim :) herkese iyi eğlenceler.
     Fifa 15 Momentum Paylaşımları

• o bence momentum falan değil. Şuana kadar 50 maç yaptım 1 tane momentum diyebileceğim şeyle karşılaşmadım.

Sadece hep denk mi geliyor nedir son dakikalara doğru hem ben hem rakip boş kaleye falan dışarı vuruyor onu anlamadım bir türlü.

Platform pc

o değilde şimdi fark ettim Boatengi ön libero mu oynatıyosun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vict0ry -- 13 Ocak 2015; 14:20:43 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.