Şimdi Ara

Fight Night Round 3 (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • YA bi kere herşeyden öte, bu oyun MGS falan değil yani single playerdan çok bu oyun karşılıklı oynamak arkadaşlarınla güzel vakit geçirmek için ideal...

Şimdi bana kaç kişi PES6 yı falan tek başına oturup saatlerce oynadıgını fln söyleyebilir? Veya bu oyunu sadece master league için aldıgını : )))) bu oyun karşılıklı oynamak kapışmak için var dimi? FNR de aynı şekilde.. bütün gece karşılıklı arkadaşlarınla saatlerce başından kalkmadan oynayabileceğin bir oyun bu... bence geri vererek hata etmişsin
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

Şimdi bana kaç kişi PES6 yı falan tek başına oturup saatlerce oynadıgını fln söyleyebilir? Veya bu oyunu sadece master league için aldıgını : ))))

niye öle diyon ben oynuyom tek başıma bi master lig açıyom 5 saat oynuyom kendi başıma ya bendemi bi tuhaflık var
  • Yaw arkadaşlar bizim Kızılayda bilgisayar oyunlarından sıkılıdığımızda gittiğimiz bi cafe vardı playstation cafesi. Abi bütün makineleri PS3 yapmış. Fight Night adını bildiğim için ilk aldık oturduk onu oynamaya başladık, 15-20 gündür sabah akşam ordayız yaz okulunun içine ettik yani Bu nası bi oyundur yahu ööle. Hep bilgisayar oyunlarını savunmuşumdur ama bu oyunu görünce sırf bu oyun için bile playstation3 alınır yani ki daha ne oyunlar çıkacak kimbilir...

Neyse benim sormak istediğim bildiğiniz kombinasyonlar fln varsa bi sööleyin yahu. Her türlü şeyi bulduk ama kombinasyonlar varsa onları çok keşfetmiş deiliz şu an...

Joe Frazier' ın sol yumruğu sizlerler olsun...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.