Şimdi Ara

Fight Night Round 3 (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
0
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu oyunun single player bölümü oldukça zevkli....Malesef online bölümünde hiç başarılı olamadım...Sanırım kariyerini oldukça geliştirmiş rakiplerle karşılaştım ,en son gördüğüm hakemin yüzüydü
  • quote:

Orjinalden alıntı: serhanuygur

oyunu alalı 4 gün oldu, 4 maç yapamadım dellenecem ya, işlerden zaman kalmıyor eve döndüğümde deli gibi yorgun oluyorum direk uyuyorum... ama kararlıyım bu gece DELİLER GİBİ oynayacam NIAHAHA ROY JONES JR!! ya Combo yapmak muhteşem eğlenceli ya, sağ sol sağ üstüne bi kaymaker , adamın 7 sülalesi titriyor o yumrukla... of ya çok gaza geldim.. FNR mi özledim hemen eve gitmek istiyorum

Oyun da en iyi komboları Sugar Ray Leonard yapıyor. Adamın yumrukları resmen ruzgar gibi denemediysen gece dene derim.
  • neo, Online olarak sadece kariyer modundaki adamınlamı dövşebiliyorsun?
  • Lebron Tabiki Sugar RAy i bilmezmiyim abimin adamı sugar ray... Ama adam biraz staminadan kaybediyor.. yani dizini çözemiyor adamın kolay kolay.. Roy Jones balansı iyi, yani hem güzel hızı var, hemde gücü yüksek.. bizim evde abimle zaten kapışmalar FNR2 de hep Sugar ray Vs Roy Jones JR olurdu : )) bu oyunda daha hiç abimle oynamadım... belki sugar ray düçlenmiştr biraz daha ha

abi çok gaz aldım karşıma biri çıksa şimdi lagaluga yapsa bi haymaker çekerim ha

quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

quote:

oyunu alalı 4 gün oldu, 4 maç yapamadım dellenecem ya, işlerden zaman kalmıyor eve döndüğümde deli gibi yorgun oluyorum direk uyuyorum... ama kararlıyım bu gece DELİLER GİBİ oynayacam NIAHAHA ROY JONES JR!! ya Combo yapmak muhteşem eğlenceli ya, sağ sol sağ üstüne bi kaymaker , adamın 7 sülalesi titriyor o yumrukla... of ya çok gaza geldim.. FNR mi özledim hemen eve gitmek istiyorum

Oyun da en iyi komboları Sugar Ray Leonard yapıyor. Adamın yumrukları resmen ruzgar gibi denemediysen gece dene derim.

• quote:

abi çok gaz aldım karşıma biri çıksa şimdi lagaluga yapsa bi haymaker çekerim ha

Oyun bu tip bir yan etkiye sebeb oluyor. Kac defa bu oyun yuzunden kum torbası almaya kalktım ben.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 21 Temmuz 2007; 0:32:18 >
  • Nextgen'deki tartışmasız en iyi spor oyunu.Arkadaşlar biliyorum hepiniz ağır siklet takılıyosunuz ama size bir tavsiyem var tüy siklet'e bir göz atın.Orada ne canavarlar var ,hele bir paqua diye bir asyalı varki sormayın.XBOXLİVE efsanesi adam resmen.Eleman inanılmaz seri ve bir o kadar dayanıklı, belki de oyundaki en dayanıklı boksör.CAREER'de en iyi skor kimde aramızda acaba?Ama gerçekleri yazalım.Ben normal mod'da heavyweight bir boksör yaptım 70 galibiyet-8 mağlubiyet almıştım ilk kariyerimde(6 ay oldu)Şimdi bir career daha yaptım hemde HARD mod'da 40 galibiyet-1 mağlubiyet.Oyunda yaptığınız tüm kariyerler gerçek dünya boksörleri sıralamasına giriyor,Kendinizi bişi samıyosunuz.
    NOT=Hepiniz yazın career istatistiklerinizi.
  • ben daha başlayamadım bi türlü :D online maçlarınımı sayıyorsun? career yoksa normal single player mi
  • Serhan; online maçlarda, kariyer modundaki adamın dahil olmak üzere tüm adamları seçebiliyorsun....Online maçların mantığını tam anlayamadım...Herkes çok iyi oynuyor, sanırım online maçları kazanma oranımıza göre özelliklerimiz gelişiyor...Custom matches kısmında ayarları yaparken bir yüzde oranı var..Ne işe yaradığını anlamadım....Galiba kendimize uygun rakipler bulamak için yüzde oranını düşürüyoruz...
  • benim adamım oscar de la hoya eskiden cine 5 maçlarını verirdi ordan bi sempati oluştu heralde bide bu haymakerı tam anlamadım heralde bi şeyler yapıyorum ama adamın kafasında simsekler cakmıyo yani tam bi anlatabilirmisiniz
  • quote:

Orjinalden alıntı: cicinho

benim adamım oscar de la hoya eskiden cine 5 maçlarını verirdi ordan bi sempati oluştu heralde bide bu haymakerı tam anlamadım heralde bi şeyler yapıyorum ama adamın kafasında simsekler cakmıyo yani tam bi anlatabilirmisiniz

Oyunun icinde ayrıntılı Haymaker acıklama videosu var zaten.
  • haymaker, böyle gerilip gümbede adamın ağzına indirdiğin yumrugun ismi.güzel oturttugunda adamın ayaklarını kesiyor yerden ama ıskalarsanda sağlam açık veriyorsun. o yüzden zamanlaması çok önemli. sağ Kolu sağdan aşşağıya dogru bi yay çizdiriyorsunbu hareket adamın kolunu arkayua dogru germesini sağlıyor, aynı şekilde ileri tekrar yay çizdiğinde yumrugu yapıştırıyor. bunu sol tarafa dogru tam tersinide yaparsan sol elle vuruyor.
  • quote:

haymaker, böyle gerilip gümbede adamın ağzına indirdiğin yumrugun ismi.güzel oturttugunda adamın ayaklarını kesiyor yerden ama ıskalarsanda sağlam açık veriyorsun. o yüzden zamanlaması çok önemli. sağ Kolu sağdan aşşağıya dogru bi yay çizdiriyorsunbu hareket adamın kolunu arkayua dogru germesini sağlıyor, aynı şekilde ileri tekrar yay çizdiğinde yumrugu yapıştırıyor. bunu sol tarafa dogru tam tersinide yaparsan sol elle vuruyor.

saol ben bunu zaten yapıyodum ama daha dikkatli bi deniyim arkadaşın dediği videolardan örenmiştim
  • Abi boks oyununu nereye kadar oynayacaksın aldım ertesi gün değiştirdim hep aynı şey...
  • quote:

Orjinalden alıntı: shoeless joe

Abi boks oyununu nereye kadar oynayacaksın aldım ertesi gün değiştirdim hep aynı şey...

Hocam buyuk hata yapmıssın keske oyunu degistirmeseydin, cunku isin eglenceli kısmı oyunu tamamen cozdukten sonra baslıyor.
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: shoeless joe

Abi boks oyununu nereye kadar oynayacaksın aldım ertesi gün değiştirdim hep aynı şey...

Hocam buyuk hata yapmıssın keske oyunu degistirmeseydin, cunku isin eglenceli kısmı oyunu tamamen cozdukten sonra baslıyor.

Peki abi oyunu oynama süresi ne kadar yani ne kadar bir zaman diliminde oyun bitiyor tamamen, mesela günde 2.5 saatten hesaplarsak ? Birde online modu nasıl eğlenceli mi belki ilerde bu oyunu alabilirim merak ediyorum...
  • quote:

Orjinalden alıntı: Cyrax

Peki abi oyunu oynama süresi ne kadar yani ne kadar bir zaman diliminde oyun bitiyor tamamen, mesela günde 2.5 saatten hesaplarsak ? Birde online modu nasıl eğlenceli mi belki ilerde bu oyunu alabilirim merak ediyorum...

Tam bir sure veremem ancak oyunun kariyer modunda en tepeye ulasman uzun suruyor. En tepeye ulastıktan sonra ise oyunu normalde tamamlanmıs olsanda oyun bitmiyor emekli olma zamanını oyun sana bırakıyor, ama tabi yasın ilerledikce ozelliklerinde dusme oluyor ve adamın kilo alıp, gobek yapmaya baslıyor. PS2'de oynadıgım icin online modu hakında yorum yapamıyacagım.
  • Oynama süresi uzunsa güzel ya alıp denerim baya ilgimi çekti yazdıkların, cevap için teşekkürler.
  • Dostum iyi de sonuçta kavgaya bir yenilik gelmiyor ki hep aynı yumruklar aynı haymakerlar aynı sahneler ve sevinçler yani oyun çok tekdüze sonuçta boks oyunu herkese gelmez bana gelmedi ve bence kesinlikle o kadar para verilmeyi haketmiyor benim fikrim tabiki
  • quote:

Oynama süresi uzunsa güzel ya alıp denerim baya ilgimi çekti yazdıkların, cevap için teşekkürler.

Rica ederim. Birde simdi aklıma geldi; Kariyer modunda biraz ilerledikten sonra ezeli bir rakibin oluyor. Ozellikle bu rakiple yaptıgın maclarda atmosfer bir baska oluyor karsılıklı surtusmeden dolayı daha ringe cıkmadan tartıda kavga cıkabiliyor.

@shoeless joe; Hocam ben sadece keske oyuna biraz daha zaman verseydin demistim ama tabi boks oyunu bana gelmez diyorsan yapacak bir sey yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Flying Dutchman -- 21 Temmuz 2007; 19:10:39 >

• quote:

quote:

Oynama süresi uzunsa güzel ya alıp denerim baya ilgimi çekti yazdıkların, cevap için teşekkürler.

Rica ederim. Birde simdi aklıma geldi; Kariyer modunda biraz ilerledikten sonra ezeli bir rakibin oluyor. Ozellikle bu rakiple yaptıgın maclarda atmosfer bir baska oluyor karsılıklı surtusmeden dolayı daha ringe cıkmadan tartıda kavga cıkabiliyor.

supermiş ya ilerde bu oyunu kesin alıcam o zaman hem hiç yeni nesil boks oyunu görmemiştim benim için fena bir seçim olmayacak gibi...

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.