Şimdi Ara

FİLMİ CD YE KOPYALAMA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
596
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 İndirdiğim bir film cd ye kopyaladım ama nedense sessiz kopyalıyo acaba nerde hata yaptım
    2 Filme bulduğum altyazyı sadece bs player üzerindenmi seyredebiliyorum cd ye kopyalaıdığımda altyazılarda gözüküyormu
    bilidğiklerinizi acemi birkişinin anşayacağı şekilde yazabilirmisiniz

• codecler fln eksikdir belki
  • filmi cdye normal bi şekilde mi attın yokssa vcd ye mi çevirdin eğer vcdye çevirdiysen codeclerde problem çıkıyor bu yüzden bazen sesler çıkmaya biliyor. ALt yazıyı bsplayer üserinden ve benzeri programlar üserinden yükleye bilirsin eğer filmin kendisinde alt yazı yoksa cdye çektiğinde çıkmaz. İlk sorunun başlıca problemi codec.
  • cd kopyalama programının sesi ayıklama ihtimali olamaz. Kazaalite maga codec kur.

mv2player ve bs en iyileri.
  • altyazı ve filmin dosya adları aynı olsun ...
  • İndirdiğin film büyük bi ihtimalle DIVX (yada XviD) filmi.
    * Sesi yoksa , filmin AC3 codec'li olması yüksek ihtimal. Eğer böyle ise ses alabilmen için ac3filter'i yüklemen lazım. Film hdd'de dururken sesi var , cd'ye atınca sesi yoksa ; o zaman bilemicem. Ayrıca da hiç böyle bişey duymadım.
    * Altyazıyı sadece bsplayer gösterir diye bişey yok. Mesela ben "Media Player Clasic" kullanıyorum. Altyazılarıda "DivxG400" adlı küçük bi program yardımı ile görüyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.