Şimdi Ara

Firefox 2.0.0.20 sağa kayma problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.280
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Firefox 2.0.0.20 kullanıyorum bazen bazı web sayfalarında sağa doğru kayma oluyor , sayfanın kaydığı gibi firefoxda kayıyor , sağ tarafı hiç bir şekilde göremiyorum , acaba sorun neyden ileri geliyor ? Yardımcı olurmusunuz?
    3.0 geçiş yapmak istemiyorum genelde kullandığım eklentiler 3 ile uyumlu değil
    başka browsera geçişde yapmak istemiyorum

Sorunumun daha anlaşılır olması için resim ekledim
     Firefox 2.0.0.20 sağa kayma problemi

http://img26.imageshack.us/img26/9986/ffsayfakaykp.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MadMesut -- 10 Nisan 2009; 16:17:14 >

• Firefox 3'ün uyumsuz eklentisi artık kalmadı diye düşünüyordum, ama varmış. Yanlış anlamama ama hangileri? Birde sorununu tam anlayadım. Sayfanın kayması demek, sayfanın tamamını görememek anlamında mı?
  • bende merak ettim şu eklentileri
  • hocam sen iyisin 3 e geç bi sorun yasamassın emin ol ;)
  • Sonunda 3e geçiş yaptım
    Uyumsuz eklentileri nasıl çözdüm ?
    Gayet basitmiş benim gibi tedirgin arkadaşlar için bire bire bir eklenti var.

Nightly Tester Tools
    Bütün uyumsuz eklentileri bir tıkla aşağıdaki gibi uyumlu hale getirebilirsiniz sorunsuz çalışıyor
    Eklenti kutusunda eklenti indiriminden sonra karşımıza bir kutucuk daha çıkıyor. o kutucukta yeralan Force Install iconunu tıklıyoruz. bu şekilde eklentinin uyumlu olmasını sağlamış oluyoruz.
    Şimdi tek yapmamız gereken sağ üstte yer alan Firefox uygulamasını yeniden başlat ikonuna tıklamak. tarayıcımız kapanıp yeniden açıldığında eklentiyi kullanmaya başlayabiliriz.
  • Gözünaydın. Ben halen merakla rica ediyorum şu eklentileri.
  • Tamam kardeş uyumsuz eklentilerin sslerini almıştım ama sorulmaz herhal diyerek sildim çöpüde boşlatmıştım :( hem alıyom hem siliyom
    kurtarma programı çalıştırdım çöpdekiler geri gelirse resimlerini buraya koyayım
    Aklımda kalan en altta kalan eklentilerim
    winamp toolbar
    video downloader
    sozlook
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.