Şimdi Ara

Fiziksel Adres Uzantısı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
2.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar Bilgisayarım üzerinde sağ tıklayıp özelliklere girince fiziksel adres uzantısı diye bişi gözüküyo. Bunu ilk kez gördüm. Ne işe yarar,nedir?, nasıl yok ederim? Bilen varsa yardım edebilir mi?

• Kafaya takma.Microsoftun sitesine gir orada detaylı bilgi var
  • Merhaba,

Neden herseyi yok etmeye calisiyorsunuz anlamiyorum. PAE yi neden yok ediyorsun? Kaldı ki ne oldugunu bile bilmiyorsun.
    http://support.microsoft.com/kb/875352/tr adresine gir ve oku umarım tatmin olursun. İslemcinin bir ozelligi olan DEP i kullanabilmek icin Windows XP otomatik olarak kendisini PEA moduna alır o gordugun yazı da bu modda calistiginin gostergesidir.

Tsk,

Hicks
  • Hıım. Demek bu execute disable bit özelliğinin aktif olduğunu gösteriyor. Sağolun. Dedim ramle falan mı alakalı acaba die.
  • quote:

Orjinalden alıntı: trust_fox

arkadaşlar Bilgisayarım üzerinde sağ tıklayıp özelliklere girince fiziksel adres uzantısı diye bişi gözüküyo. Bunu ilk kez gördüm. Ne işe yarar,nedir?, nasıl yok ederim? Bilen varsa yardım edebilir mi?

Arkadaşım aynı şeyi bende fark etmiştim sende de 3.0 war belli..araştırdım falan we oldukça iyi bişi olduğuna kanaat getirdim..her ne kadar microsoft'un sitesinde ne anlattığını tam anlamasamda..emin ol ki iyi bişi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.