Şimdi Ara

Flat PSP TV Bağlantısı, Görüntüsü;

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
12.831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Flat psp tv'ye bağlanıyor mu ? Bugün birinden duydum bişey takıyosun dedi tv'ye yansıyor felan gibilerinden bişeyler. Böyle birşey var mı? Eğer varsa bu malzemeyi nerden temin edebilirim.

Yardımcı olursanız çok memnun olurum.

Saygılarımla,

• fat psp bağlanıyor fakat slim kadar kolay ve kaliteli deil.

bissürü kablosu cartu curtu var bende bi ara yltendim ama sonradan içim kaçtı bıraktım
  • Bu konu hakkında bilgi verebilirmisin bana eğer bilgin varsa ?
  • malesef dedğim gibi bu fatpspyi tv'ye bağlama konusunda okuduğum yazılar hiç iç açıcı değildi bende boşverdim.

ama senin için biraz araştırdım lazım olan şeyler bunlar ; (Fiyatı 112 Dolar)

Buda Fat PSP'yi TV'ye Bağlamaya Çalışan Adamın Hazin Sonu ;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 8 Mayıs 2008; 1:34:30 >

• Bide böle Bişey Çıkmış Yeni Galiba Kolay Yoldan Bağlamak İçin

36 Dolar
  • arkadaş bundan bahsediodu bence
  • Evet bundan bahsediyorum nerden temin edebilirim acaba?

Kablo ile değiğl böyle yansıtma ile oluyormuş sanırım bunu diyordum..
  • türkiyede yok malesef ebay yada amazona

Blaze PSP2TV Yazarsan Belki yurtdışından Getirebilirler.
  • bu alletten tr de var..

eminonu şark han girişinde deniz elektornik var orda bulabilirsiniz..
  • Erdem eminmisin arkadaşım ? Arkadaşıma sipariş vereceğim çünkü ben Ankaradayımda. Emin olalım.
  • slm arkadaşlar ben geçen hafta psp slim aldım tv baglantı kablosuda verdiler bu kabloda 5 çıkış var kırmızı+sarı+beyaz+mavi+birde yeşil yanlış hatırlamıyorsam ben bunu direk tvye nasıl baglıycam denedim ama bi sonuç elde edemedim ayriyeten bi aparat gerekiyormu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler
  • quote:

Orjinalden alıntı: yakup05

slm arkadaşlar ben geçen hafta psp slim aldım tv baglantı kablosuda verdiler bu kabloda 5 çıkış var kırmızı+sarı+beyaz+mavi+birde yeşil yanlış hatırlamıyorsam ben bunu direk tvye nasıl baglıycam denedim ama bi sonuç elde edemedim ayriyeten bi aparat gerekiyormu yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

senin aldıgın kablo lcd tvler için dostum
  • SLİM PSP ler sadece lcd tv ye bağlanır tüplü bağlamak ister çok zor lcd tv varsa ekran minicik olur türlü ise grafikler iğrenç olur
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.