Şimdi Ara

FLY 98 NEDEN SES VERMEZ ACEP...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fly 98 TV kartım sitesindeki kendi captur proğramıyla(win XP) ses çıkartmıyor...fakat more tv yi kurduğumda sorunsuz çalışıyor..ses vermesi için ne yapmalı veya hangi captur proğramından ses alabilirim..sorun line in falan değil kendi kartından ses çıkışı yok....

• güncel driver ile dene..Xp de problem veriyorsa...
  • dostum senin yapacağın iş bence ,hoperlörü alıp tv kartına takmak sorunun kalmaz
    ha ben sok çıkar yapmak istemiorum dersen bilgisayarın ''in'' inden tv kartının ''aut'' una çift taraefı erkek
    ses kablosu tak sorunun çözülür
  • kardeş zaten tv kartının out una hoperlörü taktım..ses çıkışı yok dedim okuduysan...
  • Bence drivarını yeniden yükle ama alacağın yerwww.lifeview.com dan indirebilirsin çıkmıyorsa birde ses özelliklerinde bulunan çeltikleri kaldırıp dene.Birde Giriş denen yere tak.başka da bir şeyden olmaz
  • software sonu bu başka biryerden indir belkide içinden ayar yapman gerekiyor
  • tv kartıyla ses kartının çıkışlarını kabloyla birbirine bagla
  • üsütündeki chip set numarasına göre driverini bul. More tv den ses geliyorsa driver yanlış demek... tam chip numarasını yaz ör : bt878 9854125-54 drivers gibi.Çıkar zaten google da. kolay gelsin.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.