Şimdi Ara

Focus 2006 TDCI Trend modeli için sis farı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
3.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar aracımı yeni aldım. Trend modeli olduğu için sis farı yok. Sis farı taktırmak istiyorum.
    Fiyatı nekadar ?
    bilgilendirirseniz sevinirim.

Focus 2006 TDCI Trend modeli için sis farı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 26 Aralık 2010; 11:09:53 >

• Arkadaşlar sis farlarını ayrı ayrı parçaları alıp taktırmak mı daha uygun olur yoksa götürüp toptan hepsini yaptırtmak mı daha uygun olur ?

İnternette baktım sis farı satışları var. Sis farı + sis kapağı ile birlik te 50 liraya geliyor(İnternetten alırsam). 2 takım olduğu için 50x2= 100 tl bunu böyle alıp taktırsammı yoksa herhangi bir ford servisine götürüp herşeyini orda yaptırsam mı ?

Daha önce sis farı taktıranlar biraz yardımcı olursanız. Ankarada yaşıyorum özellikle Ankaralı arkadaşlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Araspoyraz -- 26 Aralık 2010; 18:42:03 >
  • merhaba. öncelikle aracınız hayırlı olsun.
    benim araçta 2007 trend benzinli. aldığımda sis farı yoktu ama ben taktım.
    http://urun.gittigidiyor.com/Ford-Focus-Si...0QQidZZ30634243 bu ürünü satın aldım.
    zaten araçta tesisat çekiliymiş. ön farları söktüm. kaputun altındaki hemen plaka üzerindeki plastik parçaları söktüm.
    ama kabloları çıkarmak biraz zor oldu. gizlemişler ve ara yerlerden geçirmişler.
    ben yukarı linkteki ilandaki far anahtarı seti ile beraber (200 TL) aldım. far anahtarını söktüm, soketi direk söküp yeni anahtara taktım.
    (adana otokoça sis farı fiyatını sordum. sis farı + montaj=450 tl dediler)

http://www.fordclubtr.com/forum/Trend-e-Sis-Far-Taktm-V-t198573.html
    resimleri bu linkte var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.