Şimdi Ara

Focus 2007 bir bakarmısınız.

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi akşamlar arkadaşlar.Sizden bi ricam var.
    2007 model focus 2 HB buldum 40000km de nasip olursa alacağım.Ama almadan sizlerinde bir görmesini istedim.Araç hakkında yorumlarınızı bekliyorum.Fiyat olarak 27000 ama pazarlık yapacağız ne olur bilmiyorum.
    Birde dikkatimi çekti.Aracın iç döşemesi siyah baktığım bazı focuslarda iç döşeme siyah değildi.Normal mi?
    Lütfen yardım ve görüşlerinizi esirgemeyin..

• normal yanılmıyorsam senin o dediğin focusların agustos seriside var ve fiyat olarakda ucuz.. araç iyi
  • Merhaba arkadaşlar
    Agustos serisindekilerdemi iç döşeme siyah
    Araç şubat 2007 tescilli
    Birde resimde gözüken çizik sorun yaratırmı yoksam pasta cila ile gidermi.
  • Arkadaşlar fordcu arkadaşlar lütfen bir yardım...
  • Fiyat fazla.Başka yerinde birşeyi yokmu ki çiziği dert ettiniz?
    Pasta tamamen kapayacak gibi durmuyor buradan.
    Lpg varmı?
    100 lükmü 115 lik mi motor?
  • aracı motor unu yazmamışsınız fakat benzinliyse fiyat çok.
    dizelse de makul denebilir
  • Araç benzinli 1.6 ghia
    Güçü ghia 115BG diye biliyorum.Sözde başka bir yerinde bir şey yok
    Kaç lıraya iyidir.
  • Fiyat olarak ben sahibinden ve bir iki farklı sitedeki araba fiyatlarına bakıyorum hep böyle 2006 modeline 30000 isteyende var.Ama 26 ya hiç görmedim.Genel fiyat ortalaması 27-28 TL tabi bu fiyat 2006-2007 modeller için 2008 modele geçince 30-32 arası fiyat istiyorlar.Aradığımda ise ancak 500 düşüyorlar.Başkada düşmüyorlar.Onun için fiyat konusunda ne olması gerektiğini kesinlikle bilmiyorum.
    Birde İstanbuldan araç alınırmı NEMDEN dolayı.Yani 2006-2007 model bir araçta nem den dolayı sıkıntı olurmu şimdi veya ileride.
    Siz deneyimli arkadaşlar görüş bildirirse sevinirim..
  • 3 yaşında,

muayenesi gelmiş
    lastik ihtiyacı başgöstermiş
    ağır bakımı yapılmamış

Bunlarıda eklerseniz bu aracın size maliyeti 29 bine dayanır.
    Vereceğiniz parada az değil.
    Bu şartlarda 2008 ide bırakın biraz zorlayıp 2010 model focus alır 2-3 yıl kafanız rahat binersiniz aracınıza.Dediğim araba da HB ve beyaz olduğunu düşünürsek titanyum için 30-32 bin lira arası olur.Trend de olur derseniz 29-31 arasına 1 yaşını bile doldurmamış focusa binebilirsiniz.
    Hatta benim tanıdığım bir araba var 2008 model makyajlı kasa ve 20 binde araç.Çizik yok.Sizin baktığınız aracın yanında daha alınası bir araçtır.
  • bence 2007 2008 çok güzel trend ler var 1.6 109 beygir dizel fiyatlarıda 25 26 dır maksimumn arkadaşım 6 7 ay önce 24.500 tl ye aldı 2007 model ini. km side 58 bindi sanırsam
    şirket aracı olmayanlar alınabilir

• vermiş olduğunuz görüşler için teşekkürler.
    Focus HB düşünüyorum Düşük km li dizel olabilir ama çok km yapan biri değilim senede 7-10000km en fazla yapabiliyorum.Onun içinde benzinli almak daha mantıklı değilmi.
    2010 model titanyum 10000km de 32-32,5 TL fiyat iyimi.
    Birde titanyumların hepsi 115BG mi
  • benzin fiyatları malum baya arttı bu arabaya 30 32 lira verip km de 300 kuruş para yakmak bana biraz garip geliyor tabi bütçe sizin.
    eğer X paketli bir 1.6 titanyum ise bence verilir 30 32 lira.
    otomatiklerde 100 beygirlik motor var normal vites lerde 115 beygir lik olan
  • 26 bin civarına fiyatı düşürürse bence almalısınız sonuçta ikinci el araba alıyorsunuz bir yerinde çizin olması fazla etkilemez diye düşünüyorum. teybin bulunduğu çerçeve sanki değiştirilmiş gibi duruyor yani siyah olması tercihe bağlı bi değişim gibi. onun dışında motoru temizse inşallah alırsınız hayırlısı olsun
  • 2010 titanyum hb için 33 liraya kadar alabilirsiniz.
    Fordun sıfır fiyatlarına bakın fiyatın iyi olduğunu görürsünüz.
  • Bulabilsem alacamda bulunmuyor nedense bana hep dok satıcı denk geliyor.Hiç fiyat kırmıyorlar.Bu gidişle trend modelini bile düşünmeye başlayacağım.
  • Araç alınmıştır Herkese teşekkürler.2009 focus titanyum HB
  • quote:

Orijinalden alıntı: polatli30

Araç alınmıştır Herkese teşekkürler.2009 focus titanyum HB

hocam, ne kadara aldın?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.