Şimdi Ara

Football Manager 2016 Crush Dump FM 2016 v16.1.1.740934 HATASI!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
3.467
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Football Manager 2016 oynarken bir kaç gündür Crush Dump FM 2016 v16.1.1.740934 hatası alıyorum. Oyun kapanıyor. Tekrar açılmaya çalışırken Steam sunucuları meşgul hatası verip girmiyor. Bir kaç saniye sonra oynayabiliyorum tekrar.

Ekran kartı 3D ayarlarını yaptım. (NVidia kontrol panelinden FM.exe'yi en yüksek performans'a getirdim)
    Directx uptade (Son sürümde)
    Ekran kartının driverler'ı güncel
    Oyunu Nvidia Experience üzerinden optimize de ettim

Bilgisayarın özellikleri;

Intel(R) Core(TM) i7-5500U CPU @ 2.40GHz - 64Bit
    16GB RAM
    1TB HDD
    4GB Nvidia GeForce GTX850M

• Hocam çözdünüz mü problemi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı hatayı bende alıyorum oyunu steamdan orjinal indirdim. Yardımcı olabilecek biri yok mu ?
  • yukarıda ki arkadaş orjinal demiş ama sizinde oyun orjinal mi ? ona göre kayıt esnasında 3'er 3'er yedekleme yapayım.FM15'de başıma gelmişti.Ve bu sorun sadece yeni crack dosyası ile çözülüyordu.Yama tarzı bi şeydi.Oyun taze olduğundan belki çözüm henüz üretilmemiştir.Hafiften tırstım ama şimdi.Umarım almam hata filan
  • Arkadaşlar anlayan biri varsa yardımcı olabilir mi
  • birazdan bir konu açıyorum. Orda benim bulduğum bir çözüm var.. Videonun youtube yüklenmesini bekliyorum..

Konu başlığı Football Manager 2016 - Crush Dump - Çözümü! Belki sizede bir yardımı olur.. beklemede kalın 15-20 dakikaya video yüklenir, konuyu açmış olurum.

• Konu;http://forum.donanimhaber.com/m_112304694/tm.htm

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi - The Stig - -- 29 Kasım 2015; 17:38:26 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.