Şimdi Ara

PESEdit.com 2013 Patch 6.0 - PES 2013 Full Lisans Yaması ÇIKTI !!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
25.761
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  PESEdit.com 2013 Patch 6.0 - PES 2013 Full Lisans Yaması ÇIKTI !!

PESEdit.com 2013 Patch 6.0 is the last version of PESEdit.com 2013 Patch. The new PESEdit.com 2013 Patch 6.0 adds 600+ new summer transfers to a total of more than 3000 summer transfers. New kits for more than 20 teams are also added.

New Features PESEdit.com 2013 Patch 6.0

• Transfers: ALL transfers up to September 3 (600+ new summer transfers since patch version 5.1; in total 3000+ summer transfers)
  • New kits: Ajaccio, Atletico, Barcelona, Bastia, Bayern München, Benfica, Bordeaux, Brescia, CSKA Moscow, Evian, Kiev, Kobenhabn, Kuban Krasnodar, Leverkusen, Lyon, Nacional Madeira, Olhanense, Pacos Ferreira, PAOK, Porto, Real Sociedad, Schalke, Vitoria Setubal

General Features PESEdit.com 2013 Patch

• Added new 1st division leagues: Bundesliga, Primera Division Argentina, Liga MX,
  • Russian Premier League, Spor Toto Süper Lig, Superleague Greece, Raiffeisen Super League
  • Added new 2nd division leagues: 2. Bundesliga, Liga Adelante, Npower Championship, Serie B, Ligue 2, Brasileirão Série B, Primera B Nacional
  • Added other teams (Arminia Bielefeld, BATE Borisov, BSC Young Boys, Dnipro Dnipropetrovsk, FC Basel, KRC Genk, Metalist Kharkiv, Steaua Bucureşti, Videoton FC, Viktoria Plzen + Indonesia, Malaysia)
  • Correct kits for all Premier League, Liga ZON Sagres + all National & Classic Teams
  • 13-14 summer transfers set
  • Corrected names for fake players in unlicensed National teams and ML unlockable players
  • Faces: ~800 new faces (all fixed by PESEDIT)
  • Includes newest DLC 6.00 & game version 1.04
  • Scoreboard and stadium switch in selector (download stadiums here)
  • Removed blur
  • Fixed boots + accessories for a lot players (Premier League, Ligue 1, Eredivisie, Serie A, Liga BBVA, Bundesliga and many more)

TEK LİNK
    http://uploaded.net/file/0o9pfro1/PESEdit.com_2013_Patch_6.0.rar

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uskumru -- 4 Eylül 2013; 18:27:14 >

• torrent olarak ne zaman gelir?
  • 4 gözle torrentini bekliyorum. Bu arada kurulumu nasıl yapcağız? Benim şuanda pes tüm veritabanı ve dlc güncellemeleri mevcut. Ben şimdi bu yamayı indirince direk kurabilecekmiyim? Yoksa 0 oyunamı kurmamız lazım?

Edit: Birde ben önceki pesedit yamalarını indirmeme gerek varmı? Yoksa direk bunu indirip kurmam yeterlimidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oktay1910 -- 5 Eylül 2013; 1:15:37 >
  • bunu indirsen yeterli olur hepsi dahil bununla beraber 0 oyuna kurman daha garanti olur tecrübeyle sabittir
  • Torrent Link
    Rar Pass :www.ketubanjiwa.com
  • ben oyunu yeni kurdum ve 1.04 patch yüklü dlc falan yükulemem gerek yok demi direk bunu yüklesem olur
  • mrb arkadaşlar ben bu yamayı yükledim herşey güzel de real madrid barcelona maçı yopıyorum süper lig logosu çıkıyor ekranda bunu ayarlarını bilen var mı bilen varsa yardımcı olabilir mi
  • xbox uyumlu mu jtagli makinam varda
  • uskumru kullanıcısına yanıt
    Selam öncelikle paylaşımın ve emeğin için çok teşekkürler. güzel bir çalışma.Sorun ise şu takım oyuncu gücü güncellemesi lazım bunu nasıl halledebiliriz her hangi bir dışarından yama ile denedim uyumlu olmadı @uskumru

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi diaz_ksk -- 11 Aralık 2013; 0:42:41 >
  • Öncelikle paylaşımın için teşekkür ederim dostum.

Soracağım soru şu: Oyunun kendi güncellemeleri dışında bir güncellemem yok. Yine de bu yamayı yüklemeden önce oyunu kaldırıp tekrar kurmam gerekir mi?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.