Şimdi Ara

Formatsız Windows Kurmak.....

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Format atmadan win98 kuracam.Daha önce hiç kurmadım yardımcı olursanız sevinirim.Mevcut programların silinmesini istemiyorum.Şimdiden teşekkür ederim.....

• şu anda ne kullanıyorsun. 98 den sonraki bir sürüm kullanıyorsan format atmadan kurmana izin vermez
  • <b<font color='blue'><font face='Comic Sans MS'>win98 kullanıyorum</font id='Comic Sans MS'></font id='blue'></b>
  • o zaman niye tekrar 98 kuruyorsunki. kuracaksan windows ta iken cd yi tak ve kur u çalıştır sonra yükselt de. ama bu problem çıkarabilir çünkü kuduğun yeni programlar win 98 in çoğu dosyasını yeni versiyonlarla değiştirir özellikle ofis. benim bildiğim başka yoluda yok
  • <b<font color='blue'><font face='Comic Sans MS'>Benim için bu makinada önemli olan "Link" muhasebe programı.Ben bu programı tekrar kurmak istemiyorum.Ofis programları onlar önemli değil yeni baştan kurarım.Daha önce bir arkadaş yapmıştı.Dos komutlarıyla kurulumu halletmişti.Senin dediğin şekilde yaparım ama roblem çıkarabilir diyorsun.... </font id='Comic Sans MS'></font id='blue'></b>
  • sorun dediğim işte nebileyim bilgisayarınızda bu dosyanın daha yeni sürümü var değiştirmek istiyormusunuz gibi uyarılar. yoksa başka sorun değil yani. o şekild dene sisteme zarar vermez
  • <font color='blue'><font face='Comic Sans MS'><b>Peki bu şekilde deneyim.Problem olmaz diyorsan sorun yok.Teşekkür ederim.Başka yolunu bilin arkadaşlar varsa yazarlarsa bilgimiz olur...</b></font id='Comic Sans MS'></font id='blue'>
  • kardeş bu iş biraz karışık. link programı sentinel ilemi çalışıyor yoqsa serial key? çalışma tabanı ne? dos or wındows?
  • kesin dostur böyle programlar hep dosta çalışır:)
  • Logo Eta Wındows a (geçmeyede çalışıyorlar.) Link Programınıda ben Wındows Tabanlı Olarak biliyorum ama tam bir bilgim yoq. programına zarar vermeden wındows kurman için bunu buraya ii bi açıklaman lazım veya bir teknik servise goturmen lazım bilgisayarını. wındows tabanlı bir programsa problem yarata bilir. ama dos tabalıysa programın hangi dizinde çalıştığını tespit ederek programa zarar vermeden hallede bilirsin yapmak istediklerini.
  • <font color='blue'><b><font face='Comic Sans MS'>Dos tabanlı çalışıyor Link programı.</font id='Comic Sans MS'></b></font id='blue'>
  • Windows 7 varken ne uğraşıyosunuz ya?...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.