Şimdi Ara

FORUMA ÖZEL İNDİRİM dogadanaldim.com

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 100 adetle sınırlı , foruma özelwww.dogadanaldim.com indirim kuponu
    100 TL ve üzeri alışverişte geçerli ,kargo da ücretsiz
    buradan -->
    edit:İlginize teşekkürler kuponlar tükenmiştir . Sipariş vermiş olduğunuz ürünler 24.11.2015 tarihinde kargoya verilecektir .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty81 -- 24 Kasım 2015; 3:10:53 >

• Facebook sayfanızda herkese 15 TL indirim kodunu paylaşmışsınız zaten. Kargo dersen zaten kendiliğinden bedava oluyor.
    Bunun neresi foruma ozel?
    Reklam yapıldı, maksat hasıl oldu..
  • quote:

Orijinalden alıntı: minormajor05

Facebook sayfanızda herkese 15 TL indirim kodunu paylaşmışsınız zaten. Kargo dersen zaten kendiliğinden bedava oluyor.
    Bunun neresi foruma ozel?
    Reklam yapıldı, maksat hasıl oldu..

• zzzaaaaaaaaaaaaaaa xD
  • minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    facebook sayfasındaki kupon sınırlıydı ve kısa sürede kullanımı bitti. Saat 23.30 da yaptığım kupon donanımhabere özeldi ve donanımhaberden başka hiçbir yerde yayınlanmadı . Adımızın duyulmasını elbette istiyoruz . Kargo bedavaydı ve üstüne kupon yaptık yaptığın yorum ön yargılı
  • quote:

Orijinalden alıntı: musty81

facebook sayfasındaki kupon sınırlıydı ve kısa sürede kullanımı bitti. Saat 23.30 da yaptığım kupon donanımhabere özeldi ve donanımhaberden başka hiçbir yerde yayınlanmadı . Adımızın duyulmasını elbette istiyoruz . Kargo bedavaydı ve üstüne kupon yaptık yaptığın yorum ön yargılı
    Yanlış anlaşılmaları düzeltmek için açıklama gereği duydum . Facebook'tan sayfamızı beğenmiş olan insanlara da kupon yapabilirim , forumdaşlarıma da kupon yapabilirim . Birinin kullanımı bittikten sonra foruma özel kupon yaptım . Ayrıca Kargo zaten bedava diye yorum yapılmış , 100TL üzeri alışverişlerde kargo bedava ancak indirimi uyguladıktan sonra 85 liralık alışverişe kargo bedava olmamış oluyor ancak kargoyu ücretini tamamen devre dışı bıraktık . Kısacası 15TL+Kargo ücretsiz gibi bir seçeneğiniz var . Yorum yapmadan önce biraz düşünmek faydalı olacaktır.

• Çok sağol yaa bizi aydınlattığın icin ..Hakikaten dusunememisiz bütün bunları.. Hemen siparişimi vereyim de faydalanayım.
    Ben bi düşüncesizlik daha edeyim :
    Bu tarz cevaplarla girişimci olunmaz
  • minormajor05 M kullanıcısına yanıt
    Hakkında bilmediğin konuyu sormak yerine , baltalıyor , yargılıyorsun , insanları etkiliyor , kötü bir algı oluşturuyorsun , emeği baltalamaya çalışıp üstüne açıklama yapmamı ukalalık olarak görüyorsun . Enjoy yourself.
  • Bu kadar gerilme .. Relax relax.. Baltalama falan yok, senin is bilmez gergin açıklamaların var sadece.. Bak konuyu da sayemde üstte tutuyorsun.. Müşteri velinimettir, her zaman haklıdır; uslup dersen çok önemli . Hani yüzü sirke satan bakkal hikayesini hatırla .. Sana hayırlı isler.. Böyle sabırlısı da her zaman denk gelmez ona göre
  • one more incir sitesi
  • quote:

Orijinalden alıntı: minormajor05

Bu kadar gerilme .. Relax relax.. Baltalama falan yok, senin is bilmez gergin açıklamaların var sadece.. Bak konuyu da sayemde üstte tutuyorsun.. Müşteri velinimettir, her zaman haklıdır; uslup dersen çok önemli . Hani yüzü sirke satan bakkal hikayesini hatırla .. Sana hayırlı isler.. Böyle sabırlısı da her zaman denk gelmez ona göre
    musty kardeş sopa lazım mı?

Tek başına halledemeyeceksen mahalleden arkadaşları toplayıp geleyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mersin123 -- 24 Kasım 2015; 1:35:26 >
  • Sitenin altında açık adresimiz yazıyor . yapmayın arkadaşlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi musty81 -- 24 Kasım 2015; 1:44:45 >
  • Musti biraderim böyle olmaz. Müşteriyle daha saygılı ve mesafeli konuşman lazım (sizli bizli gibi). 1000 tane eleştiri gelebilir, haklıdır haksızdır değişir. Ama sen mesafeni koruyacaksın. Dediklerine dikkat edeceksin. Yoksa 1 gün tutunursun 2 gün tutunursun 3. Gün düşersin.
  • quote:

100 adetle sınırlı , foruma özelwww.dogadanaldim.com indirim kuponu
    100 TL ve üzeri alışverişte geçerli ,kargo da ücretsiz
    buradan -->

İlk yorum doğruysa eğer; cidden terbiyesizliğin lüzumu yok, yaptığınız çok ayıp.

Edit: Şimdi sayfayı inceledim ve '' Sosyal medyadan bizi paylaşın anında indirim alın '' kampanyası var. Buradan anlaşılıyor ki foruma özel bir kampanya değil; şayet foruma özel bir kampanya ise sosyal medya ve foruma özel kuponları birleştirip yapalım alışverişimizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TinyAngel -- 24 Kasım 2015; 2:20:21 >

• TinyAngel kullanıcısına yanıt
    '' Sosyal medyadan bizi paylaşın anında indirim alın '' kampanyası ile bu kampanyanın aynı olduğunu da nereden çıkardınız . Peki öyle yapalım ozaman size özel bir kupon daha hazırlayalım hemen 2 adet 15TL değerinde kuponunuzu kullanın .
  • Eyvallah kullanıcısına yanıt
    Haklısınız , yorum yazanlara cevap yazarak daha çok bilgilendirmeyi amaçladım . Ancak yazılanlar asılsız . Ve 15TL indirim kuponu yaptığımı başlık açıyorum terbiyesizlik diye yorum alıyorum . İnanılır gibi değil . İsteğimiz her mecrada her ortamda insanlara indirim uygulayabilir veya iptal edebiliriz . Facebook gibi twiiter gibi donanımhaber gibi . Bu indirimden burdan haberdar olabilirsiniz , facebook sayfasında yazandan facebook'tan haberdar olabilirsiniz . Tanıtım ve teşvik amaçlı donanım haberde duyulmasını sağlamak burada amaç . Şirket sadece donanım habere indirim uygular gibi bir politikamız yok , sosyal medya da da uygulanır , donanımhaber de de , bunda bir terbiyesizlik göremiyorum.
  • quote:

'' Sosyal medyadan bizi paylaşın anında indirim alın '' kampanyası ile bu kampanyanın aynı olduğunu da nereden çıkardınız . Peki öyle yapalım ozaman size özel bir kupon daha hazırlayalım hemen 2 adet 15TL değerinde kuponunuzu kullanın .
    hocam tatlılar cok hos nasıl yolluyorsunuz...deneme amaclı 2 lkirlık sipariş vercem...guzel kargolama olursa tatlıların tadına bakarız :D
  • ImaginePerest34000 kullanıcısına yanıt
    Kırılabilir ürünleri patpatlı poşetlerle koruma altına alıp kutu içinde sabitliyoruz . Hava durumuna göre ayrıca ısı yalıtım uyguluyoruz
  • Güzel ürünler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7nbitirdin

Güzel ürünler var
    Doğadan markasıyla alakalı sandım konuyu açmadan önce.
    Neyse hayırlı satışlar dilerim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.