Şimdi Ara

Forumda Yardımlasma Yok

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
400
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu forumda yardımlasma vb seyler vardır diye dusunup buraya üye oldm ama gördügüm kadarıyla uzaktan yakndan alakası yok. kac gundur 3 farklı konudan yazdm ama hic bi yerden yardım goremedim. eski konulara cevap olarak yazdım yne yok, yeni konu actım yine yok. canınız sagolsun ne diyim.

• açtığın konular hakkında bilgimiz olmamasından kaynaklanabilir mi? buraya yardım almak amaçlı gelenler genelde basketbol ayakkabısı ve forma/şort vs. hakkında bilgi almak için geliyor ama sanıyorlar ki basketbol forumuna takılanlar bilfiil basketbol oynuyor.. kendi açımdan konuşayım, ayda yılda bi çıkıp basket oynarım dışarıda, onda da koşuda kullandığım spor ayakkabı ve giysileri giyerim.. açtığın konular hakkında bilgim olsa yardımcı olurdum, sadece ben değil herkes yardımcı olurdu ama demek ki bilgi sahibi değilmişiz
  • Ayakkabı hakkında yorum almak için üyelik açtın de mi sen? Yardımlaşma ile ne alakası var bu olayın?

Bahsettiğin ayakkabı hakkında bilgi sahibi değilim ama fena durmuyor. Tavsiyem internet üzerinden ayakkabı satan sitelerdeki yorumları okuman. Buradan pek birşey alamazsın ayakkabılar konusunda
  • bu forumda ayakkabılar hakkında gayet profesyonel yorumlar yapıldıgı icin konu actım, yani gördügüm kadarıyla bilenler var
  • kardeş haklısın ayakkabı hakkında sağlam bilgisi olanlar var ancak onlar foruma uğramıyorlar artık.bölümü kullanan çoğu arkadaş basketi takip eder,pek oynamaz.

gerçi ben sık sık oynarım ancak ayakkabıymış,şortmuş pek takmıyorum.boyner'den gözüme hoş gözüken beyaz bir nike almıştım,idare ediyor o beni.
  • tamam arkadasım saolasın :) neyse artık ben bi sekilde bulcam bu konuya da cözümü :) zaten 2 ayakkabı arasında takıldım kaldım..
  • quote:

Orijinalden alıntı: 0guzHan53

bu forumda ayakkabılar hakkında gayet profesyonel yorumlar yapıldıgı icin konu actım, yani gördügüm kadarıyla bilenler var

pm at o kişilere
  • haklısın kardes yaa bu hic aklma gelmedi saolasın
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.