Şimdi Ara

Forza 2 resimleri USB bellek kopyalanabilir mi?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bi konuda yardımınızı bekliyorum

Forza 2 de çektiğimiz fotoğrafları Live hariç usb bellek' e atma şansımız varmı veya bu işi yapmanın başka bir yöntemi mevcutmu? çok güzel resimler var, bunları kaybetmek istemiyorum,

• Benim bildiğim önce siteye gönderiyor ve daha sonra internetten indiriyorsun. Bunun için de Live kullanmak zorundasın.
  • Eywallh üstad, ben biraz bu live işini anlıyamıyorumda baya zahmetli üyelik işlemleri felan, daha pratik ve live bağımlı olmayan bi yöntem varmı? diye merak etmiştim.
  • Hatırlamıyorum ama forumlardan takip ettiğim kadarıyla, birçok kişi bahsettiğim yöntemi kullanıyor.
  • Eğer live a bağlı iken fotoğraf çekiyorsanız foto yu çektikten sonra size nete yollayayımmı diye soruyor, evet deyince forzamotorsport.net adresine hesabınıza en fazla 5 adet olacak şekilde resimleri yolluyor...

Eğer makina banlıysa bildiğim kadarıyla yapılabileek birşey yok.. Ekran görüntüsünü kaydetmek için cihazlar var ama zahmetli bir iş...
  • PS2 de bi program vardı onunla PS2 yi başllattığınızda çekilen resimler ( Gran Turismo 4 ) MC' a kayıt yapıldığı için, save dosyalarını kopyalayıp Pc de görebiliyordum acaba buna benzer bi program felan gibi bişey aracılığı ile X360 da çekilen Forza resimlerini HDD' den PC ye bağladıktan sonra burda ki resimleri PC ye kopyalanabilir mi acaba diye düşünmüştüm ama malesef demek ki böyle bi şansımız yok X360 da neyse

Bilgiler için çok Teşekkür ederim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.