Şimdi Ara

Fotoğraf Makinesi Tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
463
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1: almayı Düşündüğünüz Fotoğraf Makinesi Türü Nedir ? ( DSLR , SLR , SLR-Like , Kompakt , Aynasız Sistem , Micro 4/3
    Kompakt makine almayı düşünüyorum.

2: Almayı Düşündüğünüz Fotoğraf Makinesi İçin Bütçeniz Nedir ?
    max 500 TL

3: Elden Görerekmi Almayı Düşünüyorsunuz Yoksa İnternet Üstünden'de Tercih Edermisiniz ?
    Elden görerek alacağım.

4: Fotoğraf Makinesi'ni Nasıl Satın Almayı Tercih Edersiniz ? ( Sıfır (Garantili) , Sıfır (Spot) , 2.EL )
    Sıfır(Garantili) [İkincielde düşünülebilir..]

5: Alacağınız Fotoğraf Makinesi'nin Video Çekmesi Sizin İçin Ne kadar Öncemli ?
    Yeterli düzeyde video çekmesi önemli

6: Sizin Belirlediğiniz Model yada Modeller Varmı ?
    Benim kafamdaki modeller canon powershot sx130 , canon powershot a2200 , sony cybershot w520 ....

7: Bulunduğunuz Şehir ? ( Satın Alma Yeri Tavsiyesi Açısından )
    Bursa

Son olarak genellikle gezilerde gittiğim yerleri aile içi vb fotoğraflar çekeceğim..

• Canon sx130 iyi bir seçim olur sizin için
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Canon sx130 iyi bir seçim olur sizin için

Merhaba,
    A-2200'ün diyaframı f2.8'den başladığı için bu konuda diğer iki modelden biraz daha iyi sayılır,ama genel olarak bakıldığında bence de sx130 daha fazla artıları olan bir makine..
  • Bu seviyedeki makinalar arasında pek fark olmasada sx130 12MP olması ve full manuel ayarlara izin vermesi,hatta arkadaşımın yüklediği yazılımla 90sn pozlama bile yapıyordu, bana göre daha alınır gözüktü gözüme.Ama diyafram keşke f2.8 olsaymış detirtiyor tabii
  • Formu kullanıdğınz için teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayhan_eee

Bu seviyedeki makinalar arasında pek fark olmasada sx130 12MP olması ve full manuel ayarlara izin vermesi,hatta arkadaşımın yüklediği yazılımla 90sn pozlama bile yapıyordu, bana göre daha alınır gözüktü gözüme.Ama diyafram keşke f2.8 olsaymış detirtiyor tabii

Sizin de belirttiğiniz gibi sx-130'un diyaframı f2.8'den başlasaydı biraz daha iyi olabilirdi ama manuel çekim modlarının olması bile diğer iki modele göre çok önemli bir avantaj..
  • Bencede Manuel ayarlarla uğraşıp,bişeyler yapmak isteyenler için bence fiyatına göre gayet iyi performans veriyor
  • Yorumlar için teşekkürler sanırım sx130 alacağım..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.