Şimdi Ara

FRANCE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Fransa ile iş yapıyorduk!!! ne saçmalık mallarını neden boykot ediyorsunuz?

renault da bir fransız markası ve oyak la birleşik. oyak - ordu yardımlaşma vs... yani TC ordusu

sonuçta fransız mallarını yargılarken kaç tane de türk ailesi bundan ekmek yiyor düşünün

• Fransa'nın yaptığı şeyinde sonucunu düşün birde.
  • arkadaşlar bencede malları boykot etmek yanlış protesto edelim başka bişe yapalım çünkü fabrikaların ne suçu var suç tamamen fransız meclisinin kanımızın son damlasına kadar FRANSIZLARA
  • quote:

Orjinalden alıntı: GUNDAM

Fransa'nın yaptığı şeyinde sonucunu düşün birde.

hükümet ile tamamen ekonomik kapitalist işletmelerin ne alakası var? bu gün sen bir mal üreteceksen hammadde en ucuz nerdeyse ordan almıyor musun?

aynı şey coca cola dada var adamların burda kaç tane elemanı çalışıyor kaç tane kamyonu her köye her bakkala dağıtım yapıyor.. zinciri bir düşünün.

örnek COCA COLA

bu adamlar şişe için şişecamdan şişe alıyorlar. pet şişeti etiketi türkiyede yaptırıyorlar
    dağıtım için kamyon kullanıyorlar kamyonlar türkiyeden alınıyor. kamyonun bakımı türkiyedeki ustalarca yapılıyor. kamyonun mazotundan vergi alınıyor. iletişim için türkiyenin telefonunu kullanıyorlar. vs vs

markaları protesto etmek çok saçma ve gaza gelinerek yapılan bir davranış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djarum_black -- 14 Ekim 2006; 14:57:13 >

• bence Türkiye'de yaşayan fransızları katledelim... Adamlar yalan yere kanun koymazlar hiç olmazsa ondan sonra
  • quote:

bence Türkiye'de yaşayan fransızları katledelim... Adamlar yalan yere kanun koymazlar hiç olmazsa ondan sonra

oldu

sonra da ateşi ve tekerleği icad edelim
  • quote:

bence Türkiye'de yaşayan fransızları katledelim... Adamlar yalan yere kanun koymazlar hiç olmazsa ondan sonra

geçen gün haberlerde çıktı türkiyede tam 76.000 ermeni kaçak yollarla türkiyeye gelip kaçak çalışıyorlarmış bence önce bunları ülkelerine sie edelim sonra fransızları katledelim yazık deilmi 76.000 türk gencine bu adamlar yüzünden iş bulamıyorlar benden de FRANSAYA & ERMENİSTANA KOCAMAN BİR

• bitirmek lazm fransayla olan bütün ilişkileri
  • quote:

Orjinalden alıntı: mt.w3

bitirmek lazm fransayla olan bütün ilişkileri

• oh bea destekçi çıktı sonunda
  • TR deki Franzsıları katledelim.
    En azından soykırım yasası boşa çıkmamış olsun.
  • fransızlar değil fransa hükümeti pislik. teröristi orda pkk sı orda irticacısı orda ama bunlar hep hükümetin suçu!!

hükümeti seçende fransızlar diyeceksiniz ama
  • quote:

Orjinalden alıntı: djarum_black

Fransa ile iş yapıyorduk!!! ne saçmalık mallarını neden boykot ediyorsunuz?

renault da bir fransız markası ve oyak la birleşik. oyak - ordu yardımlaşma vs... yani TC ordusu

sonuçta fransız mallarını yargılarken kaç tane de türk ailesi bundan ekmek yiyor düşünün

KENDİ TEKLOJİSİNİ KENDİ ÜRETMEYENE DIŞ BAĞIMLILIĞA MAHKUM VE MUHTAÇTIR....
  • ARKDAŞLAR BNDE NEFRET EDİYORUM BU ....... LARDAN AMA BÖLE SÖZLE OLMUYOR ŞİMDİ BİDAHA YAZMAK İSTEMİYORUM ŞURAYA YAZDIM BAKIN ANCAK BİŞİLER YAPARAK BİŞİLER KAZANABİLİRİZ
    http://forum.donanimhaber.com/m_9845377/tm.htm
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.