Şimdi Ara

full STR bowman

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • beyler full str bow nasıldır kasması pvp si

2 çar arasında kaldım
    2hand warior ile fll str bow

hangisini tercih edeyim

• Tercih meselesi
    2 buildinde artı ve eksi yönleri var
  • quote:

Orjinalden alıntı: The Stranger

Tercih meselesi
    2 buildinde artı ve eksi yönleri var

benm merak ettiğim str bow la adam almak kolaymı

kasması str bowun daha zewkli gibi geliyor ama.
    hiç denemiş değilim

wariorun sewmediğim tek yanı hızı. çok yavaş
  • up str bowa başlıycam ama elimde patlasın istemiyorum.
  • benim tercihimi sorucak olursan 2hand warrior cleric aynı buildi kasan bir arkadaşın falan olursa chardan çok zevk alırsın kasması oldukca zevkli bence cleric i lvl inde tutarak robe giyer kasarkende ufak ucundan bard açarsın hızı normale döner..

full str chines bow olursan oda kötü bir seçim deil seri kasılır sağlam set çekip FF olana kadar biraz işkence çekersin pvpde.. daha önce chines kastıysan tavsiyem 2hand warrior kolay gelsin bir tavsiye aç youtube yi bow wideoları izle warriorun pvp lerini izle hangisi sana hitap ediyorsa onu kas
  • quote:

Orjinalden alıntı: ahver

up str bowa başlıycam ama elimde patlasın istemiyorum.

Bende şuan 72 level bow kasıyorum Eos serverinde sıkıcı deil. Aksine kale savaşlarında en çok senin peşinden koşuyorlar
    PVP sevmediğim için pek bişe diyemiycem ama fortress war ve kasmak için ideal bir char
  • Bow açarsan uniqte,guild warda,eventte uzaktan adam kesersin zevklidir hızlı kasarsın birde fire-cold-pacheon yaparsan pvpdede blader ve warriorlar dışında çoğu charı kesersin...

Warrior açarsan tank olursun toplu savaşlarda ayakta kalırsın pvpde blader ile en iyi charlardır...
  • quote:

Bow açarsan uniqte,guild warda,eventte uzaktan adam kesersin zevklidir hızlı kasarsın birde fire-cold-pacheon yaparsan pvpdede blader ve warriorlar dışında çoğu charı kesersin...

Warrior açarsan tank olursun toplu savaşlarda ayakta kalırsın pvpde blader ile en iyi charlardır...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.