Şimdi Ara

futbol oyunu RealSoccer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • sonunda aradığım futbol oyununu buldum RealSoccer09 tabii desteklerinden dolayı ingilizanahtari.com'a çok teşekkür ederiz

• İyi hayırlı olsun, olsun da foruma neden yazdın bunu ? İngilizAnahtarına Teşekkür etmek için mi ? Yoksa bir paylaşım mı yapmaktı amacın ?
  • Beni yanlış anlamayın lütfen.... fakat nedir bu forumlar arası kavganın sebebi çok merak ediyorum. Sadece son zamanlarda iki forum arası kavgadan bahsetmiyorum, genel olarak Türk forumların bir sıkıntısı, kimse kimseyi beğenmiyor ve başka bir forum adına bile tahammülü yok .

Kusura bakmayın lütfen, gerçekten kimseye cevap olsun diye yazmıyorum, inanın merakımdan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sretlif -- 9 Eylül 2008; 19:26:12 >
  • İngilizanaharını da Donanımhaber'i de severek takip eden biriyim. Yanlız bu başlığın açılma amacını anlamadım. İngilizanahtarı'na teşekkür edeceksen orda edersin. Oyunu tanıtma amaçlı açtığını varsaysak bile ne link vermişsin nede bir bilgi. Gerçekten tuhaf...
  • bu konunun amacını açıklayabilicek olan bir kişinin bence burda işi yok şuan uzay bilmiyle falan uğraşıyo olması gerekirdi
  • şimdi ben bunun buraya crackinin linkini verseydim bu forum krallarına uygun olacakmıydı siz değilmisiniz burda kırılmış oyunların linkini vermek forum kurallarına aykırıdır vermeyin diyen konunuz silinir diyen bende indirmek isteyen arkadaşlara sadece bir yol göstermiş oldum yani kaynak göstermiş oldum bunu da biraz üstü kapalı yapmak istedim bunun neresinin kötü olduğunu anlamıyorum direk vereceğim linkin forum kurallarına aykırı olduğunu düşünerek dolaylı yoldan kaynak göstermek istedim sanırım insanları bilgilendirmeye çalışarak hata ettim kusura bakmayın
  • ya kardeşim böyle iş mi olur ya madem kurallara aykırı madem link vermiyon açma konu falan bence...direk diğer sitenin linkini vermek te yasaksa ozaman o sitedeki konuya benzer bi konu aç ve bize source yazan ve oyunu nası yükleneceğini falan alatan bi yazı yaz,nedir bu böyle
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.