Şimdi Ara

g6 ne demek? (klip içerde)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
10
Cevap
0
Favori
9.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

G6 Nedir?

"G6", havacılıkta kullanılan bir terimdir ve "yolcu uçağı" anlamına gelir. Özellikle Boeing 767-300ER geniş gövdeli uçak modeli için kullanılır. Bu uçak, uzun menzilli uçuşlar için tasarlanmıştır ve tipik olarak 200 ila 300 yolcu kapasitelidir.

"G6" kısaltması, uçağın "Boeing 767" serisinin altıncı versiyonu olmasından kaynaklanmaktadır. Bu seri, 1982 yılında piyasaya sürülmüştür ve o zamandan beri çeşitli varyantları geliştirilmiştir.

Like a G6 Ne Demek?

"Like a G6" ifadesi, genellikle lüks ve zengin yaşam tarzını tanımlamak için kullanılır. Far East Movement'ın 2010 yılında yayınlanan aynı adlı şarkısından popüler olmuştur. Şarkı sözleri, uçakta şampanya içmek ve özel uçaklarla seyahat etmek gibi lüks deneyimleri anlatmaktadır.

Dolayısıyla, "like a G6" demek, lüks ve gösterişli bir şekilde yaşamak anlamına gelmektedir. Bu ifade, genellikle sosyal medyada veya popüler kültürde, zengin ve gösterişli bir yaşam tarzını ifade etmek için kullanılır.

Yapay Zekanın Yanıtını Genişlet
  • g SiX
  • bende onu diyorum işte ne anlama geliyo?
  • klibin sonundaki uçak var ya o işte. şarkıda şimdi g6 gibi uçuyor hissediyorum diyor hatta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi çikinoy -- 2 Aralık 2010; 23:27:32 >
  • vay anasını
  • a g6 is a plane, you dirty minded internet people:o
  • quote:

Orijinalden alıntı: _yuhele_

klibin sonundaki uçak var ya o işte. şarkıda şimdi g6 gibi uçuyor hissediyorum diyor hatta.

klibin sonundaki g6 değil g4. g6 sekiz camlı g4 6camlıymış.
  • G6 halkın kendi kendini yönetmesidir .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ophiafagus

a g6 is a plane, you dirty minded internet people:o

you dan kastın ben miyim???
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.